Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies sniegpārsliņu un uzzini kaut ko negaidītu par savu raksturu!0

Sniegpārsliņas ir viens no neparastākajiem un noslēpumainākajiem dabas veidojumiem. Katrai no tām ir neatkārtojams zīmējums, kas nekad neatkārtojams. Mums, kā likums, sniegpārsliņas asociējas ar ziemu un Jaungada svinībām. Bet tām var piešķirt arī dziļāku nozīmi – izvēlies sniegpārsliņu un uzzini kaut ko jaunu par savu raksturu!

Arī katrs no desmit sniegpārsliņu zīmējumiem ir ar savām īpatnībām, kas liecina par noteiktām rakstura īpašībām.

1. Masīvā sniegpārsliņa
Ja tev patīk liela sniepārsla bez liekām “mežģīnēm” tu esi taisnprātīgs cilvēks, kuram sveša nosacītība. Tevi grūti ievilkt baumās vai likt raizēties par to, kas sagādā nemieru vairākumam cilvēku. Apkārtējie tevī redz cilvēku, uz kuru var paļauties, kurš izpildīs jebkuru lūgumu vai uzdevumu. Tev blakus cilvēki jūtas drošībā, pateicoties tavam siltumam un dvēseles dāsnumam.

2. Sarežģītā sniegpārsliņa
Sarežģītā, bagātīgā sniegpārsliņa tevi parāda kā cilvēku, kas lielu uzmanību pievērš detaļām. Tu ātri apgūsti visu jauno un uzsūc sevī kā sūklis. Privātajā dzīvē augstu vērtē daudzveidību un intrigu, bet rutīna tev liek justies slikti. Jā, un vēl tev piemīt talants veidot jaunas iepazīšanās!

3. Neparastā sniegpārsliņa
Šī forma ir viena no retākajām. Tajā nav izsmalcinātības, bet ir spēks, masīvums un individualitāte. Ja tevi piesaistīja šis raksts un forma, tev, visticamāk, nepatīk sekot vispārpieņemtajām normām un rāmjiem. Tu esi patiesi unikāls un neordinārs cilvēks.

4. Rotaļīgā sniegpārsliņa
Tā vispār nav īpaši līdzīga sniegpārsliņai. Tās forma liecina par spēli un stilizāciju. Tu esi ļoti impulsīvs cilvēks, kurš nav īpaši izvēlīgs ne darbā, ne atpūtā. Tu pavisam noteikti neciet no pārliecīgas nopietnības un viegli pieņem visu kā joku. Tevi nesāks mocīt sirdsapziņa, ja darbdienas vidū pēkšņi sagribēsies atpūsties. Tās taču ir tavas likumīgās tiesības, vai ne?

5. Sniegpārsliņu pāris
Ja tavu uzmanību piesaistījis šis attēls – apsveicam! Tu esi ļoti daudzpusīgs cilvēks, kā pieņemts teikt, meistars visās lietās. Tai pašā laikā tu esi diezgan neparedzams. Šodien tu līksmo ar draugiem, bet rīt tev gribēsies palikt mājās. Kaut kādā ziņā tu esi noskaņojuma cilvēks.

6. Klasiskā sniegpārsliņa
Tieši šāda sniegpārsliņa visvairāk asociējas ar vārdu “sniegpārsliņa”. Ja tevi piesaistīja šī forma, tu, visticamāk, esi cilvēks, kurš ciena tradīcijas, ģimeni un ģimenes vērtības. Tu esi jauks un jūtīgs cilvēks, tev viegli un droši uztic noslēpums. Pēc rakstura tu esi labsirdīgs, pacietīgs un prātīgs cilvēks. Tev patīk smieties un darīt laimīgus arī citus!

7. Elegantā sniegpārsliņa
Tās zīmējums atgādina mežģīnes, un tieši tas tevi arī piesaistīja. Tevi var raksturot kā izsmalcinātu cilvēku. Tev ir dabas dota lieliska gaume un skaistuma izjūta, kuru tu centies ieviest visās dzīves jomās: savā stilā, ģimenē, darbā, mājās. Tu lepojies ar labām manierēm un neciet nekārtību. Cilvēkos visvairāk cieni godīgumu un vienkāršību attiecībās. Tu dod priekšroku vienatnei, nevis pūlim.

8. Harmoniskā sniegpārsliņa
Tavā sniegpārsliņā vislabākajā veidā apvienoti visu citu pārsliņu elementi. Ne klasiska, bet kaut kādā ziņā ideālā forma. Ja izvēlējies šo variantu, tu noteikti esi kaut kādā ziņā izcils cilvēks, kuru varētu vērtēt ar “augstāko klasi”. No vienas puses, tu vari būt diezgan kautrīgs un atturīgs, bet no otras – droši paud savu viedokli, kad situācija to prasa. Tev ir ļoti spēcīga un līdzsvarota personība, un tu vienmēr izmanto savas spējas labākajā veidā.

Saistītie raksti

9. Ziedošā sniegpārsliņa
Tajā ir daudz mazu zariņu, kas veido ļoti skaistu rakstu. Ja izvēlējies šo sniegpārsliņu, tev, visticamāk, patīk pārvarēt grūtības un uzvarēt tās. Tas attiecas gan uz darbu, gan privātām attiecībām. Cilvēkos tu cieni konstruktīvu kritiku, un pats vari sniegt skaidru un konstruktīvu padomu.

10. Ģeometriskā sniegpārsliņa
Tādu formu parasti izvēlas praktiski un organizēti cilvēki. Bet tas, ka saprātam tavā dzīvē ir lielāka loma, nekā jūtām, nenozīmē, ka tu neproti priecāties. Tieši pretēji, situācijas, kurās jāparāda asprātība, tevi iedvesmo un uzmundrina. Tavs jājamzirdziņš – daudzu darbu veikšana vienlaicīgi. Tu esi dzimis līderis – spējīgs iedziļināties un pieņemt lēmumus.

LA.lv