Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies sunīti un uzzini, kādas bailes mājo tavā zemapziņā! 2

Tu droši vien domā, ka šis nu gan ir muļķīgs joks. Kādas gan bailes var slēpt šo kucēnu mīlīgie purniņi? Te drīzāk būtu vietā nāvīga mīļuma deva… Bet nesteidzies ar secinājumiem, jo zemapziņa ir smalka lieta. Pārliecinies par to, izvēloties to attēlu, kas neizskaidrojamā veidā tevi piesaista: patīk, baida, raisa ziņkārību. Galvenais – kaut kādā veidā saista uzmanību vairāk nekā pārējie.

Izskaidrojumus lasi zemāk!

1. Vientulība
Tu baidies palikt viens, tāpēc ka pasaule ir sveša un briesmīga vieta. Tev noteikti vajadzīgs kāds, kurš aizstāvēs, palīdzēs un atbalstīs.

2. Nāve
Tu baidies no nāves, jo nezini, kas gaida aiz dzīvības robežas. Un vēl tu baidies nekad vairs neredzēt sirdij tuvos cilvēkus.

3. Augstums
Tev kļūst nelabi, skatoties, kā mazgā debesskrāpja logus, bet, stāvot kādā augstā vietā tuvu malai, tu izjūti tādas šausmas, ka sirds burtiski lec laukā no krūtīm. Nē! Zeme, zeme un vēlreiz zeme!

4. Svešs viedoklis
Tu ļoti jūtīgi izturies pret kritiku un pastāvīgi baidies, ka par tevi padomās kaut ko sliktu, lai gan patiesībā šīs bažas parasti ir nepamatotas.

5. Tumsa
Tevi jau kopš bērnības baida diennakts tumšais laiks. Un tas arī ir saprotams, jo tava fantāzija reizēm ir pārlieku spilgta. Un mistikai tu arī tici. Tā ka tas viss kopā …

6. Bērni
Tu to nespēj izskaidrot, bet bērnu klātbūtnē tevi pārņem divējādas emocijas. Nereti tas ir neskaidrs nemiers un diskomforts. Turklāt tas reizēm var attiekties arī uz taviem bērniem.

7. Atbildība
Tavas bailes ir visnotaļ saprotamas: ne visi cilvēki spēj drosmīgi uzņemties atbildību par kaut ko. Kad tev uztic kādu jaunu uzdevumu, tu ilgi šaubies un bieži sevi novērtē par zemu. Tāpēc visu, kā likums, dari pēdējā brīdī.

8. Laime
Nē, protams, tu nebaidies no pašas laimes, bet tev grūti samierināties ar to, ka kaut kad tā beidzas. Un tu pats bojā sev dzīvi ar bailēm to pazaudēt.

9. Neatstāt pēdas šai pasaulē
Tev ir ļoti svarīgi izdarīt kaut ko nozīmīgu, lai tevi atcerētos. Tieši tāpēc tu tiecies sasniegt savus mērķus. Problēma ir tajā, ka neviens sasniegums tev nešķiet pietiekams.

Avots: http://our-life-fb.ru

LA.lv