Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlies Taro kārti un uzzini likteņa vēstījumu! 16

Izvēlies jebkuru no trim Taro kārtīm un uzzini īpašu vēstījumu un padomu!

Pirmā kārts
Tu intelektuālā līmenī lieliski saproti, ka taviem vecākiem bija grūta bērnība, nācās daudz izciest, dzīvot pieticīgos apstākļos, bet par spīti visam viņi tev sniedza visu mīlestību, uz kādu bija spējīgi. Tomēr tava sirds joprojām apgalvo, ka vecāki vienalga nebija pietiekoši mīloši un saprotoši!

Likteņa padoms: aizver acis un klusiņām pavaicā savai sirdij, vai tu vari mierīgi atcerēties savu bērnību, vai arī ir kas tāds, kas rada tev sāpes. Tu neatradīsi dziedināšanu savā prātā, jo tā meklējama sirdī! Tiklīdz iegūsi mieru un harmoniju, spēsi atrast arī patiesu laimi dzīvē.

Otrā kārts
Iespējams, tu nerunā sliktu par savu bijušo, kura dēļ nācies tik ļoti ciest, jo ar prātu saproti, kas starp jums notika. Bet sirds joprojām skumst un ilgojas pēc šīm attiecībām.

Likteņa padoms: tev jāatver jauna lappuse savā dzīvē un jādara tas bez bailēm. Ļauj saprātam izskaidrot visu no racionālās puses, meklē dziedināšanu sāpošajai sirdij tā, lai nākamās attiecības piepildītu patiesa mīlestība un laime.

Saistītie raksti

Trešā kārts
Tu dzīvē esi izmēģinājis tik daudzas lietas, bet jebkurā no šīm jomām gūt panākumus pastāvīgi traucējušas bailes no neizdošanās. Un pat tagad tu vēl baidies iepazīties ar jaunām lietām un ielaist jaunus cilvēkus savā dzīvē.

Likteņa padoms: vērsies pie savas sirds, lai tā palīdzētu izārstēt tās sāpes, kas tev neļauj justies pa īstam laimīgam. Nebaidies izjust šīs sāpes, tas ir vienīgais ceļš uz izdziedināšanos. Atrodi pārliecību pats sevī, un tu spēsi sasniegt visu, ko vēlies. Tas palīdzēs kļūt veiksmīgam. Ja spēsi gūt panākumus prātā, varēsi to paveikt arī reālajā dzīvē.

LA.lv