Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlies ziediņu un saņem slepenu eņģeļu vēstījumu! 16

1. ziediņš
Pienācis laiks attīrīties no jebkurām bailēm, kas varētu būt saistītas ar tavu garīgo izaugsmi. Lūdz, lai tev palīgā nāk erceņģelis Raviēls, pirms miega nosūtot šo lūgumu viņam katru nakti, lai nokļūtu “garīgajā klasē” un attīstītu tavas gaišredzības spējas un intuīciju.

Tāpat tev vērīgi jāseko zīmēm sev apkārt, jo tu esi uzticīgs dievišķajam principam uz zemes un debesīs.

Tavi eņģeļi un pavadoņi tev sniegs zīmes un resursus, kurus tu lūdzi, lai turpinātu attīstīt šīs prasmes.

2. ziediņš
Šī skaistā, košā margrietiņa tev vēsta, ka esi pārāk daudz strādājis – pienācis laiks baudīt dzīvi! Dažas grūtības un sarežģītās situācijas, ar kurām saskāries pēdējā laikā, šķiet, beigušās!

Tavi eņģeļi ir te, lai tu zinātu, ka drīkst atslābināties. Palūdz savus eņģeļus un aizbildņus nest tev prieku un vieglumu, lai tu varētu kādu laiku padzīvot bezrūpīgāk. Esi to pelnījis!

3. ziediņš
Iespējams, pēdējā laikā esi norūpējies par kādām situācijām vai cilvēkiem savā dzīvē.

Sarkanā saulespuķe norāda, ka vienmēr jādara viss iespējamais, lai redzētu citos nevainību un piedotu pēc iespējas vairāk.

Ļoti iespējams, tu esi dzirdējis runas vai baumas, kas ir nepamatotas vai vienkārši neatbilst patiesībai. Pirms virzīties tālāk un pieņemt galīgu lēmumu šajā situācijā vai attiecībās ar iesaistīto cilvēku, pārliecinies, ka tavā rīcībā ir visi fakti.

Vari gadīties, ka nāksies nožēlot, ja rīkosies, nezinot visu patiesību par iesaistītajām pusēm. Palūdz eņģeļu atbalstu ieviest skaidrību faktos, ja tas nepieciešams.

4. ziediņš
Līdzsvars! Līdzsvars! Līdzsvars! Tevis izvēlētais ziediņš tevi vadīs pareizajā virzienā.

Pēdējā laikā daudz strādāts, pienācis laiks nedaudz atpūsties. Šķiet, katram vajadzīga tava palīdzība un uzmanība visās tavas dzīves jomās.

Tas var pat ietekmēt tavu veselību, tāpēc eņģeļi ir ieradušies, lai tu zinātu, ka pienākumus atlikt ir normāli.

Atvēli nedaudz laika atpūtai un pārliecinies, ka starp darbu un atpūtu ir pareizs līdzsvars.

Saistītie raksti
LA.lv