Mobilā versija
+13.6°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
30. novembris, 2016
Drukāt

TESTS. Kā tavas sajūtas patiesībā ietekmē dzīves uzskatus?

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Viens no galvenajiem testa nosacījumiem ir pierakstīt, ko tu jūti – un galvenais – pirmo, kas ienāk prātā.

Un tas nekas, ja tev ir vienas un tās pašas atbildes uz atšķirīgiem jautājumiem – tā var gadīties. Bet nelasi visus jautājumus uzreiz. Lasi pa vienam, atbildi uz tiem, izklāstot visas sajūtas.

Nu, ja tev priekšā ir papīrs un pildspalva, tad varam sākt!

1.Tu brien jūrā, ko tu jūti? Fokusējies tikai uz pirmo iespaidu. Vari aizvērt acis, lai to labāk spētu iztēloties.

2. Tu ej cauri mežam un paskaties uz zemi. Pieraksti, ko tu sajūti.

3. Ko tu jūti, skatoties uz lidojošām kaijām? Ir pilnīgi pieņemami, ja šajā gadījumā sniegsi pavisam īsu atbildi.

4. Ko tu jūti, skatoties uz zirgu ganāmpulku? Pieraksti pirmo lietu, kas iešaujas galvā, izvairies no pārāk ilgas domāšanas.

5. Tu esi tuksnesī, stāvi pie sienas, kurā ir tikai viens caurums, pa kuru tu pēkšņi ieraugi oāzi. Kādas ir tavas darbības? Nepieraksti tikai domas un sajūtas, koncentrējies uz to, ko tu darītu šādā situācijā.

6. Tu joprojām esi tuksnesī, pilnīgi pārguris, un pēkšņi ieraugi ūdens krātuvi. Un atkal šajā jautājumā svarīgi ir tas, kādas ir tavas darbības. Iespējams, atbilde būs banāla, bet tas ir pilnīgi pieļaujams.

7. Tu esi pazudis mežā vēlā vakarā un ieraugi mājiņu, kurā ir iedegtas gaismas. Uzraksti, kā tu rīkosies!

8. Tu esi miglā. Atkal fokusējies uz darbībām un uzraksti, kā rīkosies!

Lūk, lasi, ko par tevi liecina tavas atbildes:

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+