Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tests. Ko par tavu raksturu var pastāstīt tavs sargeņģelis1

Attēls – tayni-mirozdaniya.ru

Tātad – tev vienkārši uzmanīgi jāpaskatās uz visiem četriem attēliem un jāizvēlas tas eņģelis, kurš tevi visvairāk piesaista. Pēc tam skaties rezultātu.

1. Optimistisks, jautrs, pozitīvs

Grūti neieinteresēties par tādu saulainu un optimistisku cilvēku kā tu. Tev ir pozitīva attieksme pret dzīvi. Bet tu esi arī ļoti piesardzīgs un uzreiz nespēj uzticēties cilvēkiem. Iespējams, pagātnē tev ir bijusi nepatīkama pieredze. Tu uz cilvēkiem radi ļoti pozitīvu pirmo iespaidu.

2. Dzīvespriecīgs, atsaucīgs, gudrs

Tu esi labsirdīgs un gaišs cilvēks, kurš tic visu notikumu pozitīvam iznākumam. Tavs labvēlīgais raksturs un apskaužamā humora izjūta padara tevi par īpašu cilvēku, ar kuru patīkami pavadīt laiku. Viss notiekošais ap tevi ir tavā iekšienē notiekošā atspulgs.

3. Piesardzīgs, domīgs, emocionāls

Saistītie raksti

Tu proti pārvaldīt savas emocijas, spēj būs pacietīgs pret apkārtējiem. Vienmēr un jebkurā situācijā tu spēj saglabāt mieru. Tomēr dažkārt tu visu pārāk ņem pie sirds.

4. Inteliģents, mierīgs, zinātkārs

Tu esi disciplinēts, alksti pēc panākumiem un vienmēr seko saviem sapņiem. Proti izbaudīt katru dzīves brīdi. Rutīna un vienveidība nav domāta tev. Tu esi ļoti zinātkārs un vienmēr atvērts visam jaunajam.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv