Mobilā versija
+4.5°C
Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 18. novembris, 2017
23. oktobris, 2017
Drukāt

Tests: Ko Tu ieraudzīji attēlā pirmo? (1)

Tests

Lai labāk iepazītu sevi, atliek tikai izpildīt šo testu! Tas, ko tu attēlā ieraudzīsi pirmo, būs tavs rezultāts.

Veca sieviete

Tev vajadzētu ieklausīties vecāku padomos. Katram cilvēkam dzīvē pienāk tāds laiks, kad padoms vai tuva cilvēka viedoklis ir ļoti svarīgs. Tev ir jābūt ļoti uzmanīgai, jo šajā brīdī tavā dzīvē ir cilvēki, kuri tev nevēl labu un cenšas tavu dzīvi padarīt sliktāku.

Seja

Ja pirmais, ko tu pamanīji, bija seja, tas nozīmē, ka tavā dzīvē drīz būs lielas pārmaiņas. Atlaid pagātni. Tai nav tevi jāattur no labākas nākotnes. Ir jānotic sev, savai veiksmei un jāpārstāj baidīties no visa jaunā. Tavs izvēlētais ceļš izrādīsies vienīgais pareizais un aizvedīs tevi pretīm jaunai, laimīgai dzīvei.

Upe

Tu bieži esi atkarīga no apkārtējo cilvēku viedokļa, un tev visu laiku nākas ar to cīnīties. Tava dzīve ir upe un tu peldi pa tās straumi. „Jo vieglāk, jo labāk” – tā uzskati tu. Tev pat nav vēlmes dzīvē kaut ko mainīt. Bailes no vilšanās? Atliek tikai pamēģināt mainīt savu dzīvi, un tu manīsi, kā veiksme tev uzsmaida!

Sieviete

Šis tēls runā par prieku, labklājību, laimi un veiksmi. Sievietei tas norāda uz tikšanos ar cilvēku, kurš ieņems viņas dzīvē svarīgu lomu. Slimam cilvēkam tas nozīmē to, ka ceļš uz izveseļošanos nebūs viegls.

Avots: Womanhi.ru

dieviete2

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Budisma mācība. 7 lietas, par kurām labāk nestāstīt nevienam un nekad!Reliģija, kas balstīta Budas mācībā, ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem sasniegt patiesu laimi un harmoniju. Un budismā var atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Šodien mēs pastāstīsim par nepieciešamību sekot tam, ko tu saki. To prasa budisma noteikumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+