Tehnika
Auto un moto

TESTS. Ko par tevi liecina veids, kā turi rokas uz stūres 6

Izvēlies attēlu!

Varam saderēt, ka kopš brīža, kad nokārtoji eksāmenus un ieguvi autovadītāja apliecību, neesi aizdomājies par to, kā turi rokas uz stūres. Vēl jo vairāk, noteikti nenojauti, ka veids, kā cilvēks tur rokas uz stūres, daudz pastāsta par viņa raksturu.

Izvēlies attēlu, kas visvairāk atbilst tavam (vai tavu draugu!) autovadīšanas stilam un uzzini, ko tas atklāj!

Minimālists

Tu centies dzīvi padarīt tik vienkāršu, cik vien iespējams. Tu sevi neapkrauj ar nevajadzīgām lietām un attiecībām, bet kā draugus izvēlies vistiešākos un atklātākos cilvēkus.

Tev labāk patīk daži tuvi draugi, nevis paviršas paziņu attiecības, kurām neredzi nākotni. Bet tas, ka tu esi minimālists, nepavisam nenozīmē, ka ar tevi ir garlaicīgi! Apkārtējie ciena tavu gaumi un dramatisma trūkums attieksmē pret dzīvi.

Jokdaris

Tavas smadzenes pastāvīgi ģenerē vistrakākās idejas. Tu spēj ieraudzīt smieklīgo pusi ikvienā situācijā. Tu esi ļoti azartisks un enerģisks cilvēks. Tu esi īsts radošuma ģēnijs, bet tavas mākslinieciskās spējas piesaista daudzus draugus. Bet viņi zina, ka asprātībās ar tevi labāk nesacensties, jo tevi vienkārši nav iespējams pārspēt.

Miera nesējs

Tev nepatīk strīdi, konflikti tevi nervozē un liek zaudēt dvēleles līdzsvaru. ja tu arī kādreiz pacel balsi, tuvinieki brīnās un saprot, ka nu viss ir ļoti nopietni. Tu neciet strīdus, tāpēc liec lietā savas diplomāta spējas, lai tos novērstu.

Perfekcionists

Tu pievērs daudz uzmanības detaļām, tev patīk, ja viss notiek precīzi pēc plāna. Tu esi cieši pārliecināts: ja kaut ko darīt, tad darīt labi.

Tu vienmēr esi kopts un kārtīgs, labi izskaties.

Tavs perfekcionisms, šķiet, ļāvis tev sasniegt ievērojamus panākumus.

Citi var tikai sapņot, kaut sasniegtu tādas virsotnes mācībās, darbā un attiecībās.

Panikas cēlājs

Tu bieži cīnies ar savām bailēm. Tu vari vairākas reizes atgriezties mājās, lai pārbaudītu, vai visas durvis ir ciet un gludeklis izslēgts, pat ja tev gludekļa nav un nekad nav bijis.

Tev nepatīk riskēt, un tu uzticies tikai pārbaudītām un uzticamām metodēm. Tavi tuvinieki un draugi tevi ļoti mīl un vienmēr cenšas palīdzēt tev atslābināties, jo zina, ka aiz tavas nepārliecinātības slēpjas lielisks cilvēks.

Piedzīvojumu meklētājs

Tev patīk risks un asas izjūtas. Tev ne tikai patīk iet pa naža asmeni, tu arī uzskati, ka jāņem no dzīves viss, ko var paņemt.

Ja vēl neesi izmēģinājis lēkt ar izpletni vai gumijām — tev noteikti ies pie sirds tāda ekstrēma izklaide.

Runājot par mīlestību, ar te tu esi gatavs visu likt uz jūtu altāra. Protams, tavi draugi reizēm brīnās par tavu temperamentu un ne vienmēr aizraujas ar visu to pašu.

Bet tavs dzīves moto – “dzīvot ar pilnu krūti” – viņu acīs izpelnās cieņu.

Boss

Tu esi dzimis līderis. Tev piemīt talants pārņemt kontroli pār situāciju – tieši un konkrēti. Apkārtējie vēršas pie tevis pēc padoma un atbalsta. Viņi tev uzticas, jo tu esi ļoti pārliecināts par sevi.

Darbā tevi bieži slavē par vadītāja un organizatoriskām prasmēm.
Attiecībās tev, iespējams, grūti atrast cilvēku, kas tevi papildinātu. Bet, kad tu satiksi savu otro pusīti, sapratīsi, ka gaidīšana bija tā vērta.

Uzticamais

Cilvēki tevi mīl. Tu esi milzīgs atbalsts savai ģimenei un draugiem. Tu no sirds priecājies par citu panākumiem un nekautrējies paust savu apbrīnu citiem cilvēkiem.

Tu lieliski proti klausīties, kas tevi padara par pirmo cilvēku, pie kura cilvēki vēršas pēc padoma.

Tev nav raksturīgi iet pret straumi, tu labāk ļauj citiem ņemt iniciatīvu savās rokās.

Kamēr viņi cīnās ar dzīves apstākļiem, tu atpūties mierā un klusumā, tālu no visām šīm peripetijām, un pieņem dzīvi tādu, kāda tā ir.

Asais

Tavu attieksmi pret dzīvi var tikai apskaust. Tu neesi radis visu uztvert ļoti nopietni, tāpēc citiem var rasties iespaids, ka tev uz visu nospļauties.

Saistītie raksti

Pat smagākajos dzīves periodos tu izstaro pašpārliecinātību un mieru. Katra diena tev ir gluži kā svētki. Draugi un radinieki vienmēr vēršas pie tevis, kad vēlas jautri pavadīt laiku.

Tanks

Tu esi mūždien aizņemts, un tev nav laika ķēpāties ar tiem, kas stāv tev ceļā.

Kāpēc nodarbināt sevi ar problēmas risināšanu, ja var to vienkārši noslaucīt kā nebijušu!

Apkārtējie sajūsminās par tavu mērķtiecību un neatlaidību. Draugi zina, ka uz tevi var paļauties ikvienā situācijā. Tu vienmēr esi darbībā un gūsti panākumus jebkurā lietā.

LA.lv