Kokteilis

Tests sievietēm. Izvēlies manikīru un uzzini ko jaunu par savu raksturu 1

Mēs visi zinām, ka pēc apģērba var daudz ko uzzināt par cilvēku. Vairākas garderobes detaļas jau iepazīšanās brīdī izgaismo zināmas rakstura īpatnības gan vīriešiem, gan sievietēm. Taču daudz ko pastāstīt var arī citas lietas, piemēram, manikīrs. Gribi uzzināt par sevi kaut ko jaunu? Izvēlies vienu manikīra variantu no attēlā dotajiem un lasi sava rakstura aprakstu.

1. Tev ļoti daudz nozīmē karjera. Tu esi čakla, mērķtiecīga, zini savu cenu, kā dēļ vairāki cilvēki uzskata tevi par augstprātīgu personību. Tev ir laba gaume un tu atstāj neaizmirstamu iespaidu uz apkārtējiem.

2. Ģimene tev ir pats galvenais. Tu esi kluss, mierīgs, līdzsvarots cilvēks. Dažkārt pārāk kritiski attiecies pret sevi, nepašpārliecināta. Apkārtējie par tevi ir augstās domās, jo tu esi labsirdīga un uz tevi var paļauties jebkurā situācijā. Ideāla draudzene un labs ģimenes cilvēks!

3. Tu esi ļoti radoša personība. Draugi apbrīno to, cik daudz ideju tev ir prātā. Ja tu savu talantu neizniekosi velti, tad varēsi no hobija izveidot veiksmīgu karjeru. Protams, visiem neiztapsi, un vairāki ļaudis tevi vienkārši nesaprot. Taču tādēļ nevajag slēpt savu individualitāti.

4. Tāda kā tu nav un nebūs neviena. Tu esi sabiedriska, šarmanta. Tu esi kompānijas dvēsele un tas, kurš zina visu uz pasaules. Mūsdienīgs cilvēks, kas stilīgi ģērbjas, ir lietas kursā par pēdējiem jaunumiem dažādās jomās. Tu esi kā radīta darbam žurnālistikā.

Saistītie raksti

5. Lūk, kādai jābūt īstai sievietei! Tu esi maiga, mīļa, spēj pat pieticīgā mājoklī izveidot omulīgu ligzdiņu, kur ikvienam viesim būt silti un komfortabli. Laipna, labsirdīga, interesanta – ar tevi grib sadraudzēties ikviens. Bet vīrieši uzskata, ka tu esi sapņu sieviete.

6. Tu esi pārmērīgi emocionāla un impulsīva. Tu esi neprognozējama pat pati sev. Draugiem vienmēr ar jautri ar tevi, jo tu proti ienest prieku jebkādā situācijā un uzlabot citiem noskaņojumu, izdarīt kaut ko ekstraordināru. Tava dzīve ir vieni vienīgi svētki!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv