Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS: Suņa gads sāksies 16. februārī – kas tevi tajā sagaida?0

Kas tevi gaida Suņa gadā?

Interesi par visu neizzināmo cilvēki izrādījuši kopš senseniem laikiem. Pastāv daudz veidu, kā pacelt noslēpumainības plīvuru un uzzināt, kas mūs gaida nākotnē. Ieskaities dotajās bildītēs un intuitīvi izvēlēs vienu no tām. Zemāk tu atradīsi aprakstu tam, kas tevi gaida Suņa gadā. Nemēģini domāt loģiski – ieslēdz iekšējo balsi, lai izvēlētos to bildīti, kas tev patīk vislabāk.

Suņa gads atnesīs tev laimi.

Nešaubies, tu esi pelnījis daudz patīkamu brīžu. Ej pretim savam sapnim un neapstājies pie sasniegtā. Tev viss izdosies!

Šis gads tev būs juteklisks.

Mīli sevi un rūpējies par savu veselību. Tava mīlestība tevi gaida, tāpēc uzmanīgi skaties uz visām pusēm, lai nepalaistu tuvojošos brīnišķīgo jūtu vēstnešus!

Jaunajā gadā tevi gaida panākumi.

Tu sasniegsi jaunas virsotnes un spēsi panākt visu, par ko esi sapņojis. Attīstīties un skaties nākotnē ar smaidu. Riskē tur, kur tas ir vietā, un tev noteikti izdosies izveidot sapņu karjeru vai attīstīt savu biznesu.

Jaunais gads tev būs maģisks.

Tu netici brīnumiem? Bet tie tev tic! Atveries pasakai, fantazē un sapņo. Tevi gaidi daudz patīkamu pārsteigumu un jaunumu, no kuriem tu būsi sajūsmā.

Jaunais gads ienesīs tavā dzīvē daudz pozitīvā.

Aizmirsti par vecajām neveiksmēm, izmet no galvas problēmas, kas vairs nav aktuālas. Baudi katru dzīves brīdi un nebēdājies par niekiem. Tu noteikti būsi laimīgs.

Jaunais gads atnesīs tev vieglumu.

Ja 2017.gadā tevi vajāja problēmas, tad jaunajā, 2018.gadā, tevi gaida panākumi un atsvabināšanās no nepanesamas nastas. Nepārdzīvo, tev viss izdosies. Tu nepalaidīsi garām nevienu sīkumu un strauji panāksi visi, par ko sapņoji.

Jaunais gads tev būs romantisks.

Visas kaislības norims, dodot vietu brīnišķīgām attiecībām, kas pilnas mīlestības un gādības. Nekautrējies izrādīt maigumu, un tu varēsi pavadīt daudz neaizmirstamu vakaru mīļotā cilvēka kompānijā.

Jaunais gads tev būs ražīgs.

Saistītie raksti

Tiecies uz jaunām virsotnēm, iegūsti izglītība un attīsties. Nekas un neviens nespēs tevi apturēt ceļā uz personisko laimi un brīvību. Tev izdosies iegūt finanšu neatkarību un iegūt sapņu amatu.

Jaunais gads tev būs brīnišķīgs.

Viss, par ko tu sapņoji, pavisam noteikti var kļūt par realitāti. Neatliec savas vēlmes un sapņus uz vēlāku laiku. Neatstāj nevienu izredzi skumjām un bēdām. Skaties uz savu nākotni ar optimismu.

Avots: “you-journal.ru”

LA.lv