Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Vai tavs sapnis īstenosies? Iedomājies vēlēšanos un izvēlies talismanu!1

Šie priekšmeti saviem īpašniekiem nes veiksmi!

Tie palīdz piepildīt vēlēšanās. Piedāvājam pārbaudīt to spēku!

Katram ir brīži, kad gribas ticēt brīnumam un iespējai, ka vēlēšanās piepildīsies. Un tas ir labi: jo vairāk ticēsi, jo vairāk izredžu, ka vēlēšanās piepildīsies.

Dažādi veiksmes talismani, iespējams, tieši neīsteno vēlēšanos, tomēr nostiprina apņemšanos un ticību, tādējādi palīdzot sapņiem ātrāk piepildīties.

Tātad iedomājies vēlēšanos un izvēlies vienu no talismaniem. Uzzini, vai tava vēlēšanās piepildīsies un ko labu tev sagatavojis liktenis!

Zelta zivtiņa

Parasti zivtiņa izpilda trīs vēlēšanās, bet šoreiz – tikai vienu, toties pašu svarīgāko. Tas, par ko iedomājies, noteikti piepildīsies. Turklāt tuvākajā laikā tevi gaida jaunas, interesantas iepazīšanās, kas palīdzēs uzlabot finansiālo stāvokli.

Pakavs

Šis burvju pakavs sola: vēlēšanās piepildīsies, bet, lai tā notiktu, nāksies nedaudz piestrādāt. No otras puses, tā ir pat interesantāk! Pakavs nesīs veiksmi itin visā, ko sāksi darīt. Nebaidies, pieņem lēmumu un rīkojies!

Āboliņa lapiņa

Saistītie raksti

Šis talismans piepildīs tavu vēlēšanos, bet visai neparastā veidā. Vari arī gaidīt kādu likteņa dāvanu – tavā dzīvē parādīsies kaut kas tāds, kā jau sen pietrūka.

Aladina lampa

Tev ir trīskārt paveicies, jo Aladina lampa izpildīs veselas trīs vēlēšanās. Tāpēc droši iztēlojies, ko vēlētos saņemt no dzīves! Tiesa gan, nedaudz nāksies pagaidīt. Bet tas ir tā vērts!

Avots: “Tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv