Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Teterevu fonda laureātes “Pārgājiens” neeksistējošā telpā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

10. jūnijā RIXC galerijā tiks atklāta Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas ieguvējas Līgas Spundes personālizstāde “Pārgājiens”, LA.lv pavēstīja RIXC pārstāve Anna Babre.

“Pārgājiens” ir multimediāla instalācija, kas veidota kā vienpersoniska interpretācija situācijai, kurā iesaistīti divi un kalpo kā šīs interpretācijas makets.

Līga Spunde ir absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu (2010) un Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas bakalaura programmu (2014), pašlaik studē maģistrantūrā. Papildinājusi zināšanas Antverpenes Karaliskajā mākslas akadēmijā Beļģijā (2015). Kopš 2006. gada aktīvi piedalījusies izstādēs un projektos Latvijā, Vācijā, Francijā un Beļģijā. Saņēmusi mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā (2014).

Izstāde “Pārgājiens” turpinās ceturto RIXC galerijas sezonu, kas šogad līdz pat oktobrim piedāvās gan tādu Latvijā pazīstamu mākslinieku, kā Antas Pences, Mārtiņa Roķa un apvienības Trihars, gan jauno mākslinieku izstādes.

Izstāde no 10. līdz 22.jūnijam apskatāma RIXC galerijā, ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

"Melānijas hronikas" pirmizrāde Krievijā - pārpildītā zālē (8)Pilnā skatītāju zālē pirmizrādi Krievijā vakar piedzīvojusi režisora Viestura Kairiša filma "Melānijas hronika", ar kuru tika atklāts Baltijas valstu kinofestivāls Sanktpēterburgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+