Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Teterevu fonda laureātes “Pārgājiens” neeksistējošā telpā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

10. jūnijā RIXC galerijā tiks atklāta Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas ieguvējas Līgas Spundes personālizstāde “Pārgājiens”, LA.lv pavēstīja RIXC pārstāve Anna Babre.

“Pārgājiens” ir multimediāla instalācija, kas veidota kā vienpersoniska interpretācija situācijai, kurā iesaistīti divi un kalpo kā šīs interpretācijas makets.

Līga Spunde ir absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu (2010) un Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas bakalaura programmu (2014), pašlaik studē maģistrantūrā. Papildinājusi zināšanas Antverpenes Karaliskajā mākslas akadēmijā Beļģijā (2015). Kopš 2006. gada aktīvi piedalījusies izstādēs un projektos Latvijā, Vācijā, Francijā un Beļģijā. Saņēmusi mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā (2014).

Izstāde “Pārgājiens” turpinās ceturto RIXC galerijas sezonu, kas šogad līdz pat oktobrim piedāvās gan tādu Latvijā pazīstamu mākslinieku, kā Antas Pences, Mārtiņa Roķa un apvienības Trihars, gan jauno mākslinieku izstādes.

Izstāde no 10. līdz 22.jūnijam apskatāma RIXC galerijā, ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+