Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Teterevu fonda laureātes “Pārgājiens” neeksistējošā telpā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

10. jūnijā RIXC galerijā tiks atklāta Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas ieguvējas Līgas Spundes personālizstāde “Pārgājiens”, LA.lv pavēstīja RIXC pārstāve Anna Babre.

“Pārgājiens” ir multimediāla instalācija, kas veidota kā vienpersoniska interpretācija situācijai, kurā iesaistīti divi un kalpo kā šīs interpretācijas makets.

Līga Spunde ir absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu (2010) un Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas bakalaura programmu (2014), pašlaik studē maģistrantūrā. Papildinājusi zināšanas Antverpenes Karaliskajā mākslas akadēmijā Beļģijā (2015). Kopš 2006. gada aktīvi piedalījusies izstādēs un projektos Latvijā, Vācijā, Francijā un Beļģijā. Saņēmusi mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā (2014).

Izstāde “Pārgājiens” turpinās ceturto RIXC galerijas sezonu, kas šogad līdz pat oktobrim piedāvās gan tādu Latvijā pazīstamu mākslinieku, kā Antas Pences, Mārtiņa Roķa un apvienības Trihars, gan jauno mākslinieku izstādes.

Izstāde no 10. līdz 22.jūnijam apskatāma RIXC galerijā, ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+