Latvijā
Sabiedrība

Tētis IR svarīgāks par medaļām! Dreiškena sieva uzrunā sabiedrību2


Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto –  Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.
Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto – Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.
Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto – Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.

Nevarēju iedomāties, ka olimpiskās spēles beigsies ar lēmumu beigt sportista karjeru ar rūgtuma sajūtu, sociālajos tīklos atklājusi Guna Dreiškena – bobslejista un Latvijas karognesēja atklāšanas ceremonijā dzīvesbiedre.

“Kad pirms sezonas rakstīju par olimpiskajām spēlēm un sapņa piepildīšanu, neiedomājos, ka tas viss beigsies ar pilnu sirdi, asarām acīs un lēmumu beigt sportista karjeru ar rūgtuma sajūtu,” viņa neslēpj savas izjūtas.

Pēc viņas vārdiem pēc, iespējams, lēmuma beigt karjeru, “ieguvēji esam mēs – ģimene, jo būsim beidzot ieguvuši bērniem tēti un man beidzot būs vīrs”. Un tomēr viņai ir skumji.

“Man pašai ir tik neizsakāmi skumji ap sirdi, ka bobsleja laiks mūsu dzīvē ir beidzies. Tā bija ne vien Daumanta dzīve un aizraušanās, bet arī mūsu – ar sirdi un dvēseli iekšā visā tajā. Nu šis posms ir pagājis un būs grūti to pieņemt, taču zinu, ka priekšā ir gaidāms jauns ceļš ar jauniem pārbaudījumiem un izaicinājumiem,” raksta Guna.

Saistītie raksti

Daumanta Dreiškena sportista karjera laikā bijušas gan prieka, gan skumju asaras, tomēr tas bijis tā vērts, vērtē dzīvesbiedre.  “Pat tik skarbas mācības, kādas iegūtas pēdējā laikā. Bet teikšu bērnu vārdiem – tētis IR svarīgāks par medaļām!”

Pastāv ļoti niecīga iespējamība, ka Latvijas titulētākais bobsleja stūmējs Daumants Dreiškens vēl varētu piedalīties sacensībās, pēc Phjončhanas olimpisko spēļu četrinieku sacensībām sacīja pats sportists. Divnieku sacensībās Dreiškens Melbārža ekipāžā negaidīti tika aizstāts ar Strengu. Vēlāk sportists teica, ka tas palīdzēs vieglāk pieņemt lēmumu par karjeras beigām.

LA.lv