×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. februāris, 2018
Drukāt

Tētis IR svarīgāks par medaļām! Dreiškena sieva uzrunā sabiedrību (3)

DreiskensGim

Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto – Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.

Nevarēju iedomāties, ka olimpiskās spēles beigsies ar lēmumu beigt sportista karjeru ar rūgtuma sajūtu, sociālajos tīklos atklājusi Guna Dreiškena – bobslejista un Latvijas karognesēja atklāšanas ceremonijā dzīvesbiedre.

“Kad pirms sezonas rakstīju par olimpiskajām spēlēm un sapņa piepildīšanu, neiedomājos, ka tas viss beigsies ar pilnu sirdi, asarām acīs un lēmumu beigt sportista karjeru ar rūgtuma sajūtu,” viņa neslēpj savas izjūtas.

Pēc viņas vārdiem pēc, iespējams, lēmuma beigt karjeru, “ieguvēji esam mēs – ģimene, jo būsim beidzot ieguvuši bērniem tēti un man beidzot būs vīrs”. Un tomēr viņai ir skumji.

“Man pašai ir tik neizsakāmi skumji ap sirdi, ka bobsleja laiks mūsu dzīvē ir beidzies. Tā bija ne vien Daumanta dzīve un aizraušanās, bet arī mūsu – ar sirdi un dvēseli iekšā visā tajā. Nu šis posms ir pagājis un būs grūti to pieņemt, taču zinu, ka priekšā ir gaidāms jauns ceļš ar jauniem pārbaudījumiem un izaicinājumiem,” raksta Guna.

Daumanta Dreiškena sportista karjera laikā bijušas gan prieka, gan skumju asaras, tomēr tas bijis tā vērts, vērtē dzīvesbiedre.  “Pat tik skarbas mācības, kādas iegūtas pēdējā laikā. Bet teikšu bērnu vārdiem – tētis IR svarīgāks par medaļām!”

Pastāv ļoti niecīga iespējamība, ka Latvijas titulētākais bobsleja stūmējs Daumants Dreiškens vēl varētu piedalīties sacensībās, pēc Phjončhanas olimpisko spēļu četrinieku sacensībām sacīja pats sportists. Divnieku sacensībās Dreiškens Melbārža ekipāžā negaidīti tika aizstāts ar Strengu. Vēlāk sportists teica, ka tas palīdzēs vieglāk pieņemt lēmumu par karjeras beigām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko var ņemties. Ja kas būtu jāsaka, to lai arī izdara Daumants, kurš jau ir gana runājis un izteicis savu skatpunktu un perspektīvu. Ko var ņemties publiskajā vidē un izteikt savas sāpes. Nevienam cita sportistam dāma neiejaucās viņa profesionālajā karjerā un ar gudru domu. Nav visur jālien kā korķim, klusēšana ir zelts. Nav šeit jātaisa pasaules traģēdija. Bija labs sportists, kura laiks ir pagājis un punkts. Un turpinās jauna dzīve. Un visi dzīvē iet pāri grūtībām un problēmām, brīžiem ļoti sāpīgām un neizturamām, tikai to neizliek publiskajā vidē, droši vien ar gudru domu, vai ne? Lai Daumants aiziet ar godu un cieņu. Lai veicās!

  2. Nesaprotu, kāpēc viss tas? Ir jāmāk arī zaudēt, un 4., 5 vieta arī nav sliktas. Kāpēc tik ļoti viss jāsaasina? Priecājamies par citiem, kuriem paveicās un ir medaļas. Nav medaļas, jāiet prom, nu, tā kā mazi bērni, nedsbū konfekti, sāk niķoties. Ejiet uz priekšu un dariet to, kas patīk.

Draugiem Facebook Twitter Google+