Mobilā versija
+8.0°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Svētdiena, 26. marts, 2017
11. augusts, 2015
Drukāt

Tetovējums ir sātana zīmogs, uzskata ezoteriķi (27)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Visos laikos cilvēce sastapusies ar mistiku, proti, kaut ko, kas ir uz materiālās un nemateriālās jeb X pasaules robežas. Piemēram, cilvēki, kuri veic tetovējumus vai to novākšanu, ir pārliecināti, ka arī ķermenī iededzinātas zīmes saistītas ar mistiskām parādībām. Laikam jau ne velti visas pasaules tautu reliģijas lielākā vai mazākā mērā allaž aizliegušas cilvēkam kropļot savu ķermeni ar tetovējumiem, jo tam piemīt pat šaušalīga jēga un izpausmes.

Apzīmogojoties ar tetovējumu, cilvēks it kā ļauj sev uzspiest sātana zīmogu – savdabīgu enerģētisko zīmi, kas var kardināli mainīt gan cilvēka laicīgo, gan pēcnāves dzīvi. Ir uzskats, ka laikā, kad notiek dažādo pasauļu robežu šķērsošana, dvēseli sagaida virkne šķēršļu un apdraudējumu, un dzīves laikā veikts tetovējums garīgā izpratnē faktiski ir zīme jeb bāka, kas papildus piesaista visas iespējamās briesmas, un attiecīgi dzīve pēc nāves var kļūt krietni vien skumjāka tad, ja cilvēkam ir tetovējums, nekā tad, ja tāda nav. Runa nav tik daudz par pašu tetovējumu, kas ir tikai zem ādas sadzītu tintes daļiņu kopums, bet gan par to informatīvo zīmi, kas paliek ķermenī. Divas (varbūt arī vairākas) pasaules ļoti cieši mijiedarbojas, iespiežas viena otrā, tāpēc jebkādas nedabiskas izmaiņas mūsu materiālajā pasaulē katrā ziņā ietekmē arī klātbūtni pasaulē X.

Apzīmogojot ķermeni ar kādu iededzinātu zīmējumu, cilvēks tādējādi it kā noslēdz vienošanos ar nešķīstiem spēkiem. Par šāda līguma rezultātu var kļūt ilūzija par neparastu veiksmi, piemēram, materiālu labklājību konkrētajā acumirklī. Taču visa cilvēces vēsture apliecina, ka nav zināms absolūti neviens gadījums, kad kādam būtu izdevies pēcnāves gaitās no šīs pasaules paņemt līdzi kaut vai zelta smilšu graudiņu. Savukārt dvēseles stāvoklis gan ir svarīgs, jo tā, raugi, dzīvojot mūžīgi, jo pasaulē X laika jēdziena, visdrīzāk, vispār nemaz nav. Tāpēc esot vairāk nekā muļķīgi īstermiņa labklājības ilūziju vārdā radīt savai dvēselei mūžīgas problēmas.

Bet tetovējumu tomēr ir iespējams noņemt, tādējādi pārtraucot “līgumu”. Protams, tumšie spēki ar to nav mierā, un tad ar cilvēku pēkšņi sāk notikt dīvainas lietas: pacienti sāk kritiski atlikt izšķirošas operācijas, kļūst ļoti sarežģītas darba lietas, izbeidzas līdzekļi, uzrodas jaunas slimības vai traumas un tamlīdzīgi. Pētnieki pauž, ka tāds faktiski esot katrs otrais gadījums pēc tetovējuma noņemšanas!

Turklāt tajā gadījumā, ja cilvēks tomēr spēj sevī sakopot spēkus un pārvar visas paša sarūpētās papildu grūtības, pār viņu bieži vien nāk vēl nežēlīgāki pārbaudījumi. Piemēram, septiņiem kāda tetovējumu noņēmēja pacientiem, kuri sāka secīgi nelielos fragmentos noņemt tetovējumus, neilgā laikā gāja bojā viens vai abi vecāki. 15 cilvēki pēc tā strauji izšķīrās un zaudēja ģimeni, pēc kā strauji pārtrauca tetovējumu noņemšanas procedūru, atliekot to uz nenoteiktu laiku. 5 cilvēki nopietni saslima un arī visu atlika. Bet 2 cilvēki pēkšņi vispār pazuda bez vēsts. Vai tas nozīmē, ka tajā gadījumā, ja jau jaunības infantilisms licis aptetovēties, vēlāk labāk šīs sātana zīmes nemaz neaiztikt, nevākt nost?

Speciālisti šim apgalvojumam lāga negrib piekrist. Ja jau mistiskie spēki izšķīrušies par tik skarbām iedarbībām, lai atturētu cilvēku no tetovējuma noņemšanas, var gluži labi iedomāties, kas sagaida tos, kuri padevušies un atteikušies no nodoma novākt tetovējumus. Visdrīzāk, viņus gaida kaut kas tāds, salīdzinājumā ar ko pat visšaušalīgākās laicīgās pasaules nelaimes šķitīs tikai tādas sīkas nepatikšanas. Un, kas šeit visnotaļ svarīgi, vajadzētu ielāgot dabā pastāvošo negrozāmo principu – tas, ka kāds kaut ko nav zinājis, X pasaulē absolūti nav arguments…

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Kur te 28. novembrī 11.augusta raksts gadījās?

 2. tetovētie idioti satraukušies.

  • Man liekas, ka vairāk satraucas netetovētie .. Nu, vismaz pēc Tava komentāra un pēc citu komentāriem pie rakstiem par tetovējumiem/pīrsingiem tas redzams. Kā arī, ja ierauga klātienē cilvēku ar tetovējumiem un pīrsingiem – jūsu reakcijas ir smieklīgas. 😀

 3. Man likās, ka mēs dzīvojam 21. gadsimtā, 2015. gadā, bet izrādās, ka tā nav … ja vēl tādi uzskati cirkulē apkārt.

 4. Bullshit.

 5. “visas pasaules tautu reliģijas lielākā vai mazākā mērā allaž aizliegušas cilvēkam kropļot savu ķermeni ar tetovējumiem” – maori un Lieldienu salu iedzīvotāji būtu ļoti izbrīnīti par šo apgalvojumu.

 6. Kur ir atsauces uz lielajiem zinātniekiem?
  Raksts no sērijas – viena tante teica?

 7. ha ha, tāda … 😀
  Tad jau sanāk, ka visi tetovētie ir veiksmīgi un bagāti un visi bagātie un veiksmīgie ir tetovēti!? 😀
  Jāiet uztaisīt vēl kāds tetovējums – moš kļūšu bagāts 😀

 8. Raidošajiem medijiem ir NEPL, drukātie ar raksīt pilnīgi visu?

 9. Ezotērikai ar sātanu nav nekāda sakara. Palasot autora viedokli man ir liels kauns, ka šeit vispār tiek pieminēta ezotērika, jo autoram acīm redzot nav ne mazākās nojausmas par tās būtību. Ezotērika ir attiecība tikai un vienīgi starp Dievu, dabu un cilvēku tās vis vienkāršākajā formā, bez iestarpinātam cilvēku izdomātām ideoloģijām, sātaniem, tumšajiem spēkiem, nosodīšanām, iebiedēšanām un “mācīšanām, kā pareizi dzīvot”.

 10. pēc komentāriem spriežot, autora vārds ir Alberts, pagaidām tikai uzvārdu nezinam 🙂

 11. Manuprāt, ne tetovēšanās, ne ticība šarlatāniem nav nekāds prāta darbs, bet kaut kā taču sev laiks jākavē …

 12. AUTORU UZ SKATUVES! 😀

  • Autors nemaz nevar uzkāpt uz skatuves:( – viņš atradis labu mušmiru pļaviņu un nu sacer vēl vienu jauku speciālistu rakstu Latvijas Avīzei;)DDD

 13. Tetovējums vienmēr apzīmējis piederību kaut kam, kādai grupai. Senāk vergiem ar nokaitētu dzelzi iededzināja piederības zīmi. Mūsdienās tetovēšanu veic cietumā, tur izveidota veselu zīmju sistēma. Piemēram, baznīca ar 5 kupoliem – tātad 5 reizes sēdējis. Pēc ietetovētajiem zīmējumiem zinātāji var pateikt, kādus noziegumus kurš veicis, un kāda ir viņa vieta noziedznieku hierarhijā. Tātad redzam, ka tetovēšana nāk patiešām ne no tās labākās sabiedrības daļas. Tagad ar to aizraujas jaunieši. Jauniešiem ir dabīga tieksme protestēt, darīt kaut ko par spīti. Ja vecāki ir šausmās par tetovējumiem, tātad skaidrs – man to vajag! Netradicionālās medicīnas speciālisti uzskata, ka jebkurš dūriens vai griezums kaitē organismam, tāpēc bez īpašas nepieciešamības nevajag veikt injekcijas. Arī mākslīgi veidotie caurumi ādā (auskariem, pīrsingam) traucē normālai enerģijas plūsmai. Fizioterapeits pateiks, ka rētaudi traucē muskuļu darbībai, saites un muskuļi kļūst īsāki, cilvēks paliek šķībs uz vienu pusi. Īsāk sakot – nevajag bojāt savu miesu! Manuprāt, ļoti labs raksts, iespējams, ka tas kādu atturēs no tetovēšanās.
  Kāds francūzis, ieraudzījis draudzenei uz krūts uztetovētu bijušā mīļākā portretu, sāka nevaldāmi smieties. Par ko tu smejies? – Iedomājos, kā izstiepsies viņa seja, kad tev būs 90 gadu ….
  Arī man, iedomājoties šos tetovētos cilvēkus, kad viņi sasniegs dziļu vecumu, rodas dīvaina sajūta.

 14. Kas ir informācijas avots?

 15. Gribas zināt autora/autores vārdu 🙂

 16. Tiešām nevaru saprast, kāpēc nopietnam mēdiju portālam būtu jāpublicē raksts, kas labākajā gadījumā velk uz kāda pārlieku eksaltēta pusmūža “garīguma pētnieka” kārtējo eseju. Kāds sakars? Kādas jums ir tiesības blakus informācijai, kas ir domāta tam, lai atspoguļotu patiesību, publicēt šādas absurdas “šausmenes”? Ne “sātans”, ne “pēcnāves dzīve” ne visas parējās “garīgās lietas”, kuras šajā tekstā minētas, nepieder pie tā, kas jāatspoguļo mēdijam. Labākajā gadījumā, jūs varētu uzsvērt, ka tas ir kāda konkrēta vai vairāku “ezotēriķu” viedoklis, bet tomēr, kāds sakars? Tagad, protams, pamanu, ka tas viss ir jūsu “horoskopi un mistika” sadaļas ietvarā, un vēlos piebremzēt savu kritiku. Tomēr šādas sadaļas pastāvēšana krietni pazemina jūsu ziņu portāla kvalitāti kopumā, un jums tas ir jāzina.

 17. Tās visas nav muļķības. Tetovējums ir un būs sātana zīmogs, jebkurā gadījumā, jo viss, kas ir miesai kaitīgs ir no ļauna. Starpcitu, runājot par visām tām blakus nepatikšanām utt… JA vēlas mierīgi tikt no visa vaļā ir jadodas uz baznīcu, vislabāk katoļu vai pareizticīgo, un japasaka priesterim par tavu problēmu, ja ir paveicies un bērnībā esi kristīts katoļos , tad vispār super, aizej uz grēksūdzi un pār tevi sātanam vairs varas nebūs un mierīgi noņem tetovējumu. Bet tas viss ir ļoti nopietni.

  • Ja paveicies būt katolim – kā tur ir ar to lepnību kā nāves grēku?

  • Nekad nespēšu šito visu uztvert nopietni. Baznīca – šmaznīca… Ja nomāc kādas kaites, ir jāiet nevis grēkus sūdzēt (tos labāk būtu kompensēt, nekā izsūdzēt), bet gan pie kāda ārsta, kuri tiešām ļoti daudz gadus ir studējuši un uz reāliem pierādījumiem balstītus atzinumus veikuši. Šitos visus “uz izjūtiņām” balstītos “pētījumus” tiešām kāds ņem par pilnu? o.O

  • Nosauc man kaut vienu slimību, kuru baznīca ir izārstējusi, un turpina ārstēt u n ko nevar izārstēt kas cits?

 18. Tumsoņas! Melns kaķis kad pār ceļu pārskrien, vajag bloķēt satiksmi momentā! Citādi katram pārbraucējam pilnīgi droši būs avārija, kur tad ņems tik daudz policistu!!! Un Zeme ir plakana, zinātnieki sazvērējušies maldināt tautu!!!

 19. Nu kur var gvelzt šitādās stulbības! Viduslaiki domāšanā, goda vārds!

Dienas Auna zīmē, kad pati daba dziedinaAtslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 20., 27. marts, 3., 11., 19. aprīlis.
Draugiem Facebook Twitter Google+