×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
5. augusts, 2016
Drukāt

Tev patīk “Laba Daba”, bet šoreiz netiec? Skaties festivālu tiešraidē!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina piektdien, 5. augustā no plkst. 18.00 vērot tiešraidi no mūzikas festivāla Laba Daba pirmās dienas koncertiem un notikumiem.

Laba Daba ir starptautisks brīvdabas mūzikas festivāls, kas jau astoto gadu norisinās Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki” un piedāvā dažādas regeja, etnofolka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Tiešraides programma no Lāča skatuves:
18.00 Intervijas
18.30 Latviešu tautas mūzikas izpildītāji, grupa “Pērkonvīri”
20.00 Poproka grupa “Zig Zag”
21.30 Baltkrievijas postpanka trio “Super Besse”
23.00 Sintīpopa un indie rokmūzikas grupa “Satellites LV”
00.30 Festivāla spilgtākie mirkļi
02.00 Roka, hiphopa, fanka un regeja izpildītāji, grupa “Fuck Art”
03.00 Latviešu tautas mūzikas izpildītāji, grupa “Rāva”.

Tiešraide no festivāla Laba Daba turpināsies rīt, 6. jūlijā no plkst. 18.00 ar tādu mākslinieku uzstāšanos kā vācu grupa “Die Krupps”, trio “Pilsētas skaņas” un citu. Tāpat rīt uz galvenās skatuves festivāla apmeklētājus un tiešraides skatītājus priecēs arī mākslinieki no apvienības “Studio FOTIA”, kuri par godu festivālam izveidojuši īpašu uguns šova programmu.

Festivāls Laba Daba skatāms un klausāms arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/festivali. Festivāla apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+