×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. novembris, 2017
Drukāt

“Tev šķiet normāli tas, ko tu izdarīji?” Busulim pie vakariņu galda restorānā jāatbild par savu izvēli šovā (3)

Kadrs no TV3 videoKadrs no TV3 video

Šova “X Faktors” pusfināls ir izskanējis, un jau nākamnedēļ tiks noskaidrots šova uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs 10 000 eiro un iespēju sadarboties ar “Sony Music” Somijā.

Žūrijas lēmums reizēm neapmierina skatītājus. Intars Busulis stāsta atgadījumu, kad pēc sava lēmuma paziņošanas par to, ka šovs jāpamet dalībniecei Alisei Haijimai, nācās par to atbildēt pat pie vakariņu galda restorānā.

Intars Busulis:”Pie manis pienāca restorāna šefpavārs un paaicināja uz sarunu. Es, protams, aizgāju, un viņš man pajautāja, vai man pašam šķiet normāli tas, ko es esot izdarījis!”

Beigu beigās pēc sarunas viss esot bijis kārtībā. Vēlāk Intars kādā citā pasākumā atkal saticis šo šefpavāru. Viņš Intaram atvainojies par savu emociju uzplūdumu un uzsaucis desertu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vajadzētu katram aizdomāties tik tālu, ko paši esam sasnieguši, lai citam ko pārmestu,katram ir savas izvēles tiesībās kā dzīvot savu dzīvi,un dažkārt paši sevi neredzam.

  2. Tas jautājums Busulim būtu jāuzdod pašam sev katru mīļu dienu – tad mazāk dzertu un lielīgi nedemonstrētu savu koncertu publikai bikšu priekšu.

  3. Stipri negatīva persona tāds Busulis.

Draugiem Facebook Twitter Google+