Latvijā
Sabiedrība

Tēva dienā Vērmanes dārzā dāvinās ozolu stādus0


Skats uz Ozolkalna aleju tās vidusdaļā.
Skats uz Ozolkalna aleju tās vidusdaļā.
Foto no DAP arhīva

Tēva dienas festivālā, kas 9.septembrī notiks Rīgā, Vērmanes dārzā, 100 ģimenes dāvanā varēs saņemt ozolu stādus, informē “Mammamuntetiem.lv” sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Simanoviča.

Viņa paskaidro, ka lai stiprinātu ģimenes vērtību un nozīmi, jaunajām ģimenēm – jo īpaši jaunlaulātajiem – un pāriem, kuri laulībā dzīvo jau ilgstoši, jo īpaši tiem, kam gaidāma vai nesen bijusi zīmīga kāzu jubileja, Tēva dienas festivāla ietvaros valsts iniciatīva “Latvijas Goda ģimenes gads” dāvinās ozolu stādus, aicinot tos iestādīt kā savas dzimtas koku.

Tāpat pasākuma laikā ikvienam būs iespēja nosūtīt apmaksātu kartīti sev zināmiem senioru pāriem vai jaunlaulātajiem ar mākslinieces Agates Lielpēteres ilustrācijām.

Valsts iniciatīvas “Latvijas Goda ģimenes gads” zonā būs arī kroņu darbnīca, kur ikviens varēs darināt savas ģimenes kroņus no dabas materiāliem, kā arī darbosies “Goda ģimenes brīvdabas fotostudija”.

Visas aktivitātes festivālā būs bez maksas un to jau sesto gadu rīko vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”, ielūdz valsts iniciatīva “Latvijas Goda ģimenes gads”. Festivāls sāksies ar svinīgu gājienu no Brīvības pieminekļa, pulcēšanās plānota pirms plkst. 12.

Gājiena priekšgalā muzicēs Latvijas Zemessardzes orķestris, un tas noslēgsies Vērmanes dārzā. Svētkos šogad būs īpaši daudz aktivitāšu ģimenēm. Svinības Vērmanes parkā turpināsies līdz pat plkst. 17.

LA.lv