Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. maijs, 2014
Drukāt

Tēva un dēla konflikts dzerstiņā beidzas ar uzbrukumu policistam (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušā nedēļas nogalē Rīgā starp tēvu un dēlu izcēlies konflikts, kas beidzies ar uzbrukumu policijas darbiniekam, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā klāsta, ka pagājušās nedēļas nogalē, naktī uz svētdienu, Rīgas Ziemeļu policijas iecirkņa darbinieki saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, Duntes ielā, kur izcēlies konflikts starp tēvu un dēlu – 1983. gadā dzimušu vīrieti.

Policijas darbinieki nekavējoties izbraukuši uz norādīto adresi, taču, ierodoties dzīvoklī, policijas darbiniekam uzbrucis 1983. gadā dzimis vīrietis, kurš bijis stiprā alkohola reibumā. Uzbrukuma rezultātā policistam nodarīti miesas bojājumi. Pēc brīža policistiem agresīvo vīrieti izdevies savaldīt un aizturēt.

Pēc aizturēšanas vīrietis nogādāts policijas iecirknī, kur policisti noskaidrojuši, ka starp tēvu un dēlu kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts. Konflikta rezultātā dēls kļuvis agresīvs un, nespējot dēlu savaldīt, tēvs izsaucis policiju.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim. Aizturētais savu vainu atzīst, taču iemeslu, kādēļ tā rīkojies, nespēj paskaidrot, jo atradies alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Arodbiedrība palīdz darbiniekiem piedzīt no vainīgām personām papildus arī morālo kaitējumu. Atliek darbiniekam vērsties arodbiedrībā, lai sastādītu prasības pieteikumu tiesai. Pieredze arodbiedrībai ir.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+