Sports
Motoru sports

Tēvs un dēls Grenči uzvar Eiropas čempionāta posmā 16

Latvijas autokrosa braucēji Ervins un Justs Grenči aizvadītajā nedēļas nogalē Senžoržas trasē Francijā izcīnīja uzvaras savās klasēs Eiropas čempionāta piektajā posmā.

E.Grencis triumfēja prestižajā “SuperBuggy” klasē, finālā apsteidzot francūzi Florānu Tafani un pagājušās sezonas čempionu Berndu Štūbi no Vācijas.
Zīmīgi, ka nedēļas nogalē latvietis izcīnīja uzvaras pilnīgi visos braucienos – laika kontrolē, kvalifikācijā un arī pusfinālā.

Savukārt J.Grencis svētdien bija labākais “JuniorBuggy” klasē, finālā apsteidzot Krievijas autosportistu Timofeju Ovračovu.

Pēc Eiropas čempionāta pieciem posmiem E.Grencis “SuperBuggy” klasē ar 120 punktiem ieņem otro vietu, kamēr 146 punkti ir pirmajā pozīcijā esošajam Štūbem. Savukārt J.Grencis ar 150 punktiem ieņem pirmo vietu “JuniorBuggy” klasē, krievu Matveju Furažkinu apsteidzot par trim punktiem.
Eiropas autokrosa čempionātā šosezon būs deviņi etapi.

Kā zināms, šosezon Eiropas čempionātā bija plānojis startēt arī bagiju braucējs Jānis Boks, tomēr viņš maija sākumā piedzīvoja ļoti smagu avāriju kartinga sacensībās Madonā, gūstot vairākus lūzumus.

Pagājušā gadā Eiropas autokrosa čempionātā Ervins Grencis kļuva par prestižākās bagiju klases “SuperBuggy” vicečempionu, bet starp “JuniorBuggy” sportistiem tādu pat godu izpelnījās viņa dēls Justs.

Saistītie raksti
LA.lv