×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. marts, 2014
Drukāt

Tēvu apsūdz par netiklām darbībām pret saviem trim bērniem (3)

Foto: fotolia.comFoto: fotolia.com

Latgales tiesas apgabala prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā par fizisku, emocionālu un seksuālu vardarbību pret saviem trim bērniem apsūdzēts kāds vīrietis, informēja Ģenerālprokuratūras preses pārstāve Una Rēķe.

Vīrietim apsūdzība celta pēc Krimināllikuma (KL) 174.panta 2.daļas – par cietsirdīgu vai vardarbīgu apiešanos ar mazgadīgo, kā arī pēc KL 162.panta 2.daļas – par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo – un KL 160.panta 3.daļas – par pederastiju vai lesbiānismu vai dzimumtieksmju citādu apmierināšanu pretdabiskā veidā, ja tādas darbības izdarītas pret mazgadīgo, lietojot vardarbību, draudus vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli.

Apsūdzētais vīrietis ilgstošā laika periodā no 2009.gada septembra līdz 2013.gada 10.jūnijam cietsirdīgi un vardarbīgi izturējās pret saviem trim mazgadīgajiem bērniem, nodarot viņiem fiziskas un psihiskas ciešanas, uzskata prokuratūra.

Bērnu tēvs ilgstoši izdarījis netiklas darbības ar savām atvasēm. Vīrieša veiktās prettiesiskās un amorālās darbības izraisījušas smagas sekas – bērniem radušies psihiski un psiholoģiski traucējumi.

Lieta nodota izskatīšanai Rēzeknes tiesā, kurai būs jāspriež, vai vīrietis ir vai nav atzīstams par vainīgu viņam celtajās apsūdzībās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tas nav tevs,bet “maita”,atvainojos par izteicienu,un tadiem vajadzetu noteikt bargakus sodus,bez kadiem mikstinajumiem.

  2. Un neatdot bērnus no bērnu nama adoptēt tādiem pašiem un vēl sliktākiem naudas maisiem ar novirzēm.

  3. Uz muzu cietuma tevu ielikt,lai izcies to pasu ko vins izdarija ar saviem miesigiem berniem,nospricet tadus tevus!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+