×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. septembris, 2014
Drukāt

Tēvu dienā aicina piedalīties pīlīšu ātrpeldēšanas sacensībās

Foto-LetaFoto-Leta

Svētdien, 14. septembrī jeb Starptautiskajā Tēva dienā jau otro gadu Latvijā norisināsies vīriešu veselības atbalstam rīkots labdarības pasākums “Pīļu skrējiens”. Pie Rīgas kanāla vairāki simti cilvēku plkst. 12:00 piedalīsies vannas pīlīšu ātrpeldēšanas sacensībās, kā arī baudīs plašu un krāšņu pasākuma programmu ģimenēm.

Labdarības pasākumā klāt būs pasākuma rīkotāji: Latvijas Urologu asociācijas biedrs Pēteris Vaganovs un starptautiskās vīriešu organizācijas “Round Table Latvija” prezidents Jānis Ābele, kā arī LR Veselības ministrijas un LR Labklājības ministrijas pārstāvji.

Pasākumu vadīs Valdis Melderis, komentējot gan pīlīšu ātrpeldēšanas sacensības, gan pārējās izklaides. Lai pasākuma apmeklējums būtu patīkamāks kā ziedotājiem, tā viņu ģimenēm, par pasākuma muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ Kaspars Pīlēns, puišu grupa “Double Faced Eels”, kā arī vienmēr šarmantais Igo. Arī mazākajiem pasākuma apmeklētājiem tiks nodrošinātas dažādas aktīvas izklaides, tāpat pasākumā būs pieejami gardi ēdieni un dzērieni. Plašāka informācija par pasākumu pieejama šeit.

Katrs ziedotājs saņems dzeltenu vannas pīlīti, ar kuru piedalīties pīlīšu ātrpeldēšanas sacensībās. Pasākuma laikā visas iegādātās pīlītes vienlaicīgi tiks ielaistas Rīgas kanālā, lai sacenstos par ātrākās pīlītes titulu. Uzvarētājiem būs patīkami pārsteigumi no pasākuma atbalstītājiem: ātrākās pīlītes īpašnieks saņems “Dahon” saliekamo riteni 650 eiro vērtībā. Pīlītes sacensībām iespējams iegādāties labdarības portālā Ziedot.lv.

Tāpat citu ātrāko pīlīšu īpašnieki saņems akumulatorskrūvgiezi un urbjmašīnas no “Black&Decker”, praktiskas dāvanas no “Husqvarna”, vairākas dāvanu kartes dāvinās “Aerodium” un “Get Smart Cafe”, gardas balvas sarūpēs Baltijā lielākais kafijas ražotājs “Melnā Kafija” un restorāns “Sirmais&Dreibants”. Mazākos pasākuma viesus priecēs “LUDO” spēles, kā arī “8 Trees” dāvaniņas. Patīkamu atmosfēru mājās varēs izveidot ar “Fffactory” sniegtajām dāvanām.

“Pīļu skrējiena” mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību vīriešu veselības jautājumiem, kā arī vākt līdzekļus bezmaksas analīzēm un ārsta konsultācijām Latvijas reģionos dzīvojošajiem vīriešiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+