×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

“The Baseballs” uzstāsies “Galapagai” festivālā Lietuvā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vairāk nekā 20 miljonu video skatījumu YouTube kanālā, vairāk nekā miljons pārdotu albumu, augstākās pozīcijas Eiropas topu virsotnēs vairāku nedēļu garumā, 2 prezstižās Vācijas mūzikas balvas “Echo”, pārpildītas koncertzāles no Austrijas līdz pat Zviedrijai – vai trīs jauni vācieši vispār varētu sapņot par šādiem panākumiem, 2007. gadā sava prieka pēc studijā ierakstot 50-to un 60-to gadu stila mūziku? Šodien šie mūziķi var lepoties ar to, ka, pateicoties viņiem, rokenrols atkal ir modē! 1. augustā “The Baseballs” uzstāsies Galapagai festivālā, Lietuvā!

Sems, Digers un Basti – rokenrola puiši, kas sevi nosaukuši par “The Baseballs” – izskatās tā, it kā būtu izkāpuši no 60-to gadu mūzikas žūrnāla vāka. Viņiem piestāvētu spiedzošs fanu pūlis, Elvisa Preslija matu sakārtojums un Kadiljaks ar tajā laiski sēdošām pin-up meitenēm (simpātiskas meitenes ar modeles augumu), sarkanās augstpapēžu kurpēs.

Unikālas mūsdienu popmūzikas interpretācijas strauji bruģēja puišu ceļu uz pasaules slavas virsotnēm: pēc eksperimentiem ar 50-to gadu rokenrola stilā iedziedāto Riannas singla “Umbrella” kaverversiju viņi ātri guva panākumus, nonākot topu virsotnēs, sasniedzot vairāk kā 21 miljonu skatījumu YouTube un gūstot plašu uzmanību starptautiskajā arēnā. Puiši ir izveidojuši interesantas kaverversijas arī tādiem hitiem kā Keitijas Perijas “Hot’n’Cold”, Bejonsī “Crazy in Love”, “Snow Patrol” dziesmai “Chasing Cars”, Lēdijas Gāgas “Pocker Face”, Ašera “Love in The Club” u.c.

Ietērpjot popmūzikas hītus jaunā, aizraujošā skanējumā, “The Baseballs” deva arī jaunu nosaukumu pašu izpildītajam mūzikas stilam – Vock’n’Roll. “Pirmo reizi satiekoties mēģinājuma telpā un improvizējot ar dažādām melodijām, spēlējām Elvisa Preslija “Blue Suede Shoes”. Kad jau bijām manāmi iedzēruši, sākām arī dziedāt līdzi, kas rezultātā izklausījās pēc šlāgermūzikas.. bet mēs taču sanācām, lai spēlētu rokenrolu!” – smejas “The Baseballs” intervijā ar FemaleFirst.co.uk.

Debijas albums “Strike!” tika izdots 2009. gadā. “The Baseballs” ir pārdevuši vairāk nekā 1 miljonu ierakstu visa pasaulē un ieguvuši vairākus apbalvojumus: 4 reizes iegūts Platīna diska statuss Somijā, Dubultplatīns Šveicē, Platīns Zviedrijā, Norvēģijā un Holandē, Zelta diska statuss Vācijā, Austrijā un Lielbritānijā!

“The Baseballs” ir bijis tas gods divreiz saņemt prestižo Vācijas mūzikas balvu “Echo”, pavadīt vairākus mēnešus koncerttūrēs Eiropā un spēlēt simtiem koncertos un festivālos. 2014. gada martā grupa prezentēja jaunu albumu ar nosaukumu “Game Day”. Viņu sirdis joprojām pieder rokenrolam, taču šoreiz, paralēli dziesmu kaverversijām, šie trīs mūziķi piedāvā arī daudzas oriģinālkompozīcijas.

1.-2. augustā Sems, Digers un Basti iekustinās savu fanu gurnus festivālā “Galapagai”, kas norisināsies uz ezera salas Zarasai reģionā Lietuvā. Festivāls ar lepnumu paziņo arī citus viesus: Supersci (SE), Mr.Woodnote (GB), Margaret LIVE (EE), Curlykills (EE), Superskankers ft. Okym Riim (EE), Digital Digital (EE), Bez bileta (BY), Krambambulya (BY), lietuvieši – Leon Somov & Jazzu, Mark Palubenka, KeyMono, Liūdni slibinai, Lemon Joy u.c.
The Baseballs “Umbrella”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+