Mobilā versija
+1.6°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
23. septembris, 2013
Drukāt

“The Guardian” rudens ceļojumam iesaka Siguldu un Turaidas pili

LETALETA

Britu laikraksts “The Guardian” rudens ceļojumam iesaka apmeklēt Siguldu un Turaidas pili.

 

Latvija izraudzīta par šīs nedēļas labāko piedāvājumu starp lasītāju iesūtītajiem rudens ceļojuma galamērķu ieteikumiem.

“Gaujas ieleja piedāvā iespaidīgu skaistu skatu rudenī, kad koki kļūst sārti un zeltaini. No skaistās pilsētas Siguldas un tās baltās luterāņu baznīcas dodieties cauri ielejai uz Turaidas pasaku pili no sarkanajiem ķieģeļiem. Pilnīgu iegrimšanu Latvijas rudens krāsās sniegs brauciens gaisa tramvajā,” teikts kāda britu ceļotāja sniegtajā aprakstā.

Starp citiem laikraksta lasītāju ieteiktajiem tūrisma galamērķiem rudenī ir Galileja Izraēlā, vīnogu ražas svētki Itālijas vīna darītavās un Kamikoči dabas parks Japānā.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+