Mobilā versija
+13.0°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
23. septembris, 2013
Drukāt

“The Guardian” rudens ceļojumam iesaka Siguldu un Turaidas pili

LETALETA

Britu laikraksts “The Guardian” rudens ceļojumam iesaka apmeklēt Siguldu un Turaidas pili.

 

Latvija izraudzīta par šīs nedēļas labāko piedāvājumu starp lasītāju iesūtītajiem rudens ceļojuma galamērķu ieteikumiem.

“Gaujas ieleja piedāvā iespaidīgu skaistu skatu rudenī, kad koki kļūst sārti un zeltaini. No skaistās pilsētas Siguldas un tās baltās luterāņu baznīcas dodieties cauri ielejai uz Turaidas pasaku pili no sarkanajiem ķieģeļiem. Pilnīgu iegrimšanu Latvijas rudens krāsās sniegs brauciens gaisa tramvajā,” teikts kāda britu ceļotāja sniegtajā aprakstā.

Starp citiem laikraksta lasītāju ieteiktajiem tūrisma galamērķiem rudenī ir Galileja Izraēlā, vīnogu ražas svētki Itālijas vīna darītavās un Kamikoči dabas parks Japānā.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+