×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

„The Hobos” atgriežas labāko dziesmu koncertā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc divu gadu radošās pauzes sarosījusies viena no Latvijas spilgtākajām rokgupām „The Hobos” – 18. septembrī koncertzālē „Palladium” notiks grupas labāko dziesmu koncerts „Best of the Hobos”, bet pati grupa uzstāsies tās sākotnējā sastāvā.

„The Hobos” ir 1999. gada janvārī dibināta latviešu mūzikas grupa. Visi četri „The Hobos” dalībnieki nāk no Liepājas, taču savu karjeru grupa aizsāka Rīgā, pirmo koncertu sniedzot kafejnīcā „Ai Karamba”, kas mecenātiski atļāva grupai uzstāties, nedodot nekādu atlīdzību. „The Hobos” ir saņēmusi vairākas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas par labāko rokmūzikas albumu (1999., 2001., 2002.), labāko roka dziesmu (2002., dziesma „Flaying Away”), kā arī Labāko video ( 2000., dziesma „Christian (I’m gonna be)”).

Pēc ilgāka klusuma brīža aptuveni divus gadu ilgumā, kam par iemeslu bija grupas līdera Rolanda Ūdra ceļojumi un grupas dalībnieku muzicēšana citos sastāvos, grupa atsākusi koncertdarbību šajā vasarā, tiesa „The Hobos” vasaras mēnešos ieskanējās reti, uzstājoties vien pāris reižu – jaundibinātajā „Virga Fest” un Liepājā, Fonteina festivālā, apliecinot, ka grupa joprojām ir lieliskā formā un spēj pulcēt dažādu paaudžu apmeklētājus.

Labāko dziesmu koncertā „The Hobos” uzstāsies oriģinālajā sastāvā – Rolands Ūdris, Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs un Vilnis Krieviņš. Grupas līderis Rolands Ūdris ir tā sauktais „ielu bērns”. No 15 gadu vecuma spēlējis kā ielu un krogu muzikants, šai laikā pabijis un priecējis cilvēkus gan Ķīnā, gan Honkongā, Ņujorkā un Indijā, un kurš vienīgais nav mācījies mūzikas teoriju un joprojām spēlē pēc savas izjūtas. Ūdrītis rada gan dziesmu tekstus, gan mūziku, bet pārējie grupas biedri to aranžē, saliek akcentus un pilnībā atbild par darbu studijā. Pieredzējušākais grupas dalībnieks ir bundzinieks Vilnis Krieviņš, spēlējis gan „Līvos” un „Remix”, gan kopā ar Laimu Vaikuli, Igo. Basģitārists Mārtiņš Burkevics muzicējis kopā gan ar Igo, gan Kasparu Bindemani, gan grupā „Lādezers”. Ģitārists Egons Kronbergs – kopā ar Igo un Kasparu Bindemani, „Iļģiem” un „Skyforger”. Tikmēr Rolanda Ūdra muzikālas aktivitātes izpaudās sadarbībā ar dzīvesbiedri, aktrisi un dziedātāju Ilonu Balodi, ar kuru mūziķis mija gredzenus šīs vasaras beigās. Pērn topus iekaroja abu kopīgi dziedātā dziesma „Nāk un padzeras”

Koncertā grupa pieturēsies pie pārbaudītām vērtībām – „The Hobos” mūziķi sola, ka gandrīz divu stundu garajā koncertprogrammā tikšot iekļauti gan pazīstamākie un iemīļotākie grupas grāvēji – „Christian (I’m gonna be)”, „Lu Lu”, „Lost in space” un ‘Walk all night”, kā arī mazāk zināmas un koncertos nekad nespēlētas dziesmas no visiem četriem grupas pastāvēšanas laikā iznākušajiem albumiem.

VARBUT NODER!!

Koncerts. 18. IX 19.00

Biļetes – ekase.lv, “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 20

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+