×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. oktobris, 2014
Drukāt

“The Rolling Stones” izdos fotogrāfiju grāmatu par 5000 dolāru

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu rokgrupa “The Rolling Stones” izdos fotogrāfiju grāmatu ar dalībnieku autogrāfiem, kuras cena būs 5000 ASV dolāri (3943 eiro).

Grāmatu ar vairākiem simtiem fotogrāfiju būs parakstījuši grupas dalībnieki Miks Džegers, Kīts Ričardss, Čārlijs Votss un Ronijs Vuds. Tā iznāks tikai 1150 eksemplāros.

Taču vienlaikus tiks izdota arī mazāka grāmatas versija bez mūziķu autogrāfiem, kuras cena būs 150 dolāri (118 eiro).

Džegers norāda, ka grāmatā notverti “daudzi maģiski brīži”, bet Ričardss to nodēvēja par “braucienu amerikāņu kalniņos” cauri grupas 50 gadu pastāvēšanas vēsturei.

Grāmatā iekļauti attēli no koncertu aizkulisēm. Taču Vuds atzīst, ka tagad mūzikas veterāni koncertturneju laikā vairs nerīkojot trakulīgas ballītes, bet gan nododoties mierīgākām izklaidēm – galda spēlēm un televīzijas seriāliem.

“Koncertēšana izjauc dienas ritmu. Mēs bieži mostamies deviņos vakarā, tieši tajā laikā, kad vajadzētu kāpt uz skatuves. Tagad mēs tā vietā noskatāmies 19 detektīvseriāla sērijas pēc kārtas. Pašlaik mēs skatāmies “Above Suspicion”, pēdējo sēriju šovakar,” stāsta Vuds.

“Ceļojot no vienas vietas uz otru, mēs dažkārt noskatāmies seriālus no sākuma līdz beigām,” viņš turpina. “Pat Džegeram es varu ierosināt noskatīties “House of Cards”, turpretī viņš mūs iepazīstināja ar “Game of Thrones”. Reiz Šanhajā mums nācās kādu izsūtīt laukā četros no rīta, lai sadabūtu mums nākamo sezonu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+