×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

“The Rolling Stones” tiesājas ar koncertu apdrošinātājiem

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Leģendārā britu rokgrupa “The Rolling Stones” tiesājas ar apdrošinātājiem par Austrālijā un Jaunzēlandē plānotajiem koncertiem, ko martā nācās atlikt grupas līdera Mika Džegera partneres Lrenas Skotas pašnāvības dēļ.

Jūtas apgabaltiesas tiesnese devusi apdrošināšanas kompānijai atļauju ievākt ziņas par Skotas psiholoģisko stāvokli. Kā jau ziņots, 49 gadus vecā Skota 17. martā tika atrasta mirusi savā dzīvoklī Manhetenā. Viņa bija pakārusies šallē.

“The Rolling Stones” bija apdrošinājuši 2014.gada turneju Āzijā un Austrālijā par 23,9 miljoniem ASV dolāru (19,2 miljoniem eiro). Apdrošināšanai bija jāsedz zaudējumi, kas radušies koncertu atcelšanas dēļ, ja miris kāds grupas dalībnieku ģimenes loceklis vai cits cilvēks, kas ticis minēts speciālā sarakstā. Skota bija to vidū.

Pēc modes dizaineres nāves grupa atcēla vairākus koncertus, kas bija plānoti Austrālijā un Jaunzēlandē.

Apdrošināšanas kompānija atsakās segt zaudējumus, jo Skotas nāve neesot bijusi pēkšņa un neparedzama. “Skotas jaunkundzes nāvē vainojamas problēmas, kuras tika vai netika risinātas ar medicīnisku iejaukšanos,” teikts uzņēma iesniegtajos dokumentos.

“The Rolling Stones” iesūdzēja apdrošinātājus tiesā Londonā. Uzņēmums apgalvo, ka Lielbritānijā izskatītajai lietai nepieciešama Skotas brāļa Rendija Bambro iztaujāšana par dizaineres psiholoģisko veselību.

Džegers un Skota tikās kopš 2001. gada. Dizainere, kuras tērpus valkāja tādas Holivudas zvaigznes kā Nikola Kidmena un Eimija Adamsa, visu deviņus miljonus dolāru (7,2 miljonu eiro) vērto mantojumu novēlēja Džegeram. Viņai nav bērnu.

Oktobra beigās “The Rolling Stones” sāka spēlēt koncertus, kas pēc Skotas nāves tika pārcelti uz vēlāku laiku. Taču 8.novembrī turneju nācās pārtraukt Džegera rīkles infekcijas dēļ. Ārsts viņam bija ieteicis dažas dienas atpūtināt balssaites.

Nākamais koncerts paredzēts trešdien Sidnejā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+