×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

“The Washington Post”: Rinkēviča paziņojums – liels solis geju tiesību aizsardzībā (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Komentējot Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) ceturtdienas paziņojumu, ka viņš ir gejs, ietekmīgais ASV laikraksts “The Washington Post” atzinis, ka tas ir liels solis uz priekšu homoseksuāļu tiesību aizsardzībā Austrumeiropā, kur joprojām valda sociāli konservatīvs politiskais klimats.

Laikraksts norāda, ka Rinkēviča paziņojums tviterī nekavējoties devis geju tiesību aizstāvjiem postkomunistiskajā Austrumeiropā “ietekmīgu balsi”.

Avīze uzsver, ka tas ir īpaši nozīmīgi tāpēc, ka no 1.janvāra Latvija uzņemsies Eiropas Savienības (ES) prezidējošās valsts pienākumus, dodot papildu platformu iecietības veicināšanai pret viendzimuma attiecībām.

Kā ziņots, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) ceturtdien savā tvitera kontā paziņojis, ka ir homoseksuāls. Šādu atzīšanos ministrs paudis ar tekstu, ka mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visu veida partnerattiecībām un par tām viņš cīnīsies. Tālāk sekojis teksts: “zinu, ka tūliņ būs megahistērja, bet #Proudtobegay”.

Aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties ar Rinkēviču, lai noskaidrotu, kāpēc viņš izvēlējies publiski paziņot par savu seksuālo orientāciju.

Rinkēvičs ir pirmais politiķis Latvijas vēsturē, kurš publiski atzinis, ka ir netradicionāli seksuāli orientēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Lāčplēša ordeni

 2. Ja PUBLISKI cilvēks – AMATPERSONA paziņo par savu seksuālo orientāciju,KAS NAV DABĪGA…, tad VAIRS nevar būt runas par PRIVĀTO LIETU, IR vai NAV DAĻAS GAR TO kādam citam, IR vai NAV JĀSKAIDRO CITIEM!!!!!!!!!!!!!!!!! NOTEIKTI NU RINKĒVIČA kungam IR JĀSKAIDRO, JO:1) viņš ir LATVIJAS valdības loceklis; 2) viņš ir ĀRLIETU MINISTRS; 3) KĀPĒC TIEŠI TAGAD NO VIŅA IZSKANĒJA ŠIS PAZIŅOJUMS? 4) vai Rikēviča kungs grib ieiet LATVIJAS vēsturē kā ministrs, KURŠ LEGALIZĒS viendzimumu laulības tieši pirms 2015.gada notikumiem mūsu galvaspilsētā RĪGĀ vasarā un RADĪS IESPĒJU pamazām pazudināt mūsu tautu no zemes virsmas ar “VĒJA ZIEDU”, pašlabuma meklētāju vairošanos ( nerunāju par TIEŠĀM SLIMIEM, NELAIMĪGIEM CILVĒKIEM, kuri apmēram IR tikai 2% pasaulē…)! Normāli domājoši viendzimuma pāri NEPOPULARIZĒ savu seksuālo dzīvi un viņus NEVIENS nepazemo, neaiztiek, neapsmej vai kā citādi nenoniecina, jo viņi labi strādā savu tiešo darbu un ir ĻOTI draudzīgi ( vismaz mūsu pusē dzīvojošie!)!?

 3. Cilvēka seksualitāte ir viņa privāta lieta. Ja tā ir pieaugušu cilvēku izvēle, ja tas neaizskar otra cilvēka tiesības, nevienam gar to nav daļas. Nav jātaisnojas, nekas nav jāskaidro citiem.

 4. 2% cilvēku ir slimi seksuālās novirzes dēļ, bet pārējie ir vienkārši IZLAIDUŠIES NEKAUŅAS, VĒJA ZIEDI… Cik JAUKI dzīvot VISU MŪŽU tikai sev un baudīt citu dotos labumus… Taču ar vecumdienām un pārējiem ar dzīvi saistītiem jautājumiem viņi “nedraudzējas”…Aizsargājami šie bezkauņas noteikti NAV, viņiem ir VISI LABUMU, KO ĢIMENES AR BĒRNIEM NEMŪŽAM NEVAR BAUDĪT, JO BĒRNS PRASA SAVU DAĻU GAN MORĀLI, GAN MATERIĀLI. Kur skolas un studiju gadi ar ĻOTI prāviem izdevumiem!!!!!!!! Trakākais ir tas, ka viņu skaits pieaug!? Baltā rase izmirst arī šo vēja ziedu rezultātā… Vairojas un pasauli pārņem dzeltenā rase, kur tādas anomālijas cenšas slēpt un NEPOPULARIZĒT!!! Latvija NEVAR atļauties vairot VĒJA ziedus!!! VIenkārši NEVAR un viss! Tai pat laikā nav slikti, ka Rinkēvičs atklāj sevi šajā jomā, TAČU NAV LABI IZVĒLĒTS LAIKS!? Vai varbūt ir kādi nopietni jautājumi, kurus Rinkēviča kungs negrib risināt valsts vai tautas labā un piespēlē šo HOMOSEKSUĀLO KĀRTI!??????????? BEZ ZEMTEKSTA ŠIS PAZIŅOJUMS NOTEIKTI NAV… Redzēsim, kas aiz tā slēpjas?

 5. Nu jauki, visi ar ārlietām saistītie jautājumi atrisināti!

 6. Nu, te nu Rinkēvičs piespēlēja bumbu Puķina propagandistiem. Vai tad nu nevarēja drusku paciesties ?

  • Te Jums varu 100 % piekrist. Ļoti neapdomīgs solis ar tālejošām sekām,, ņemot vērā kopējo situācīju Baltijas valstīs, kas robežojas ar “daudzīgo” kaimiņu. Tāds pļāpa nevar bnt diplomāts – vajadzētu darbu pameklēt citur.

  • Jā,Pūķina prpogandisti priekā berzē rokas

 7. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

  Nesaprotu ar ko cilvēki ar seksuālām pataloģijām ir labāki par pārējiem, ka viņi ir aizsargājami. Tad mani un pārējos, kam ir ģimenes un bērni, var nīcināt ārā, kā to arī dara? Mūs nav jāaizsargā?

 8. Labāk beidzot būtu Atbildēt

  Lai ir minoritāte, bet par to cīnīšanos par minoritāšu tiesībām, labāk BEIDZOT būtu pievērsies savas mūždien klusējošās ministrijas nosaukuma attaisnošanai un beidzot būtu pievērsies valsts ārlietām. Citādi tāds ārlietu farss vien ir. Cerams, ka tagad, kad lielais privātās dzīves noslēpuma slogs no pleciem ir novelts (legalizēts), varēs pilnvērtīgi pievērsties pamatdarbam – pārstāvēt un aiztāvēt pasaulē Latvijas intereses. Kaut kā līdz šim tas ļengani ir sanācis. Un homoseksuālismu popularizēt gan nevajadzētu, kurš ir, lai ir, bet lieki popularizēt nevajag.

 9. Viens ir skaidrs, kāpēc viņš atļāvās paziņot, ka ir homoseks, tikai pēc vēlēšanām, jo vēlēšanu laikā viņš tiktu izsvītrots no sarakstiem. Homoseku ideologija ir iefiltrējusies arī Latvijas valdībā. Tās ir šausmas, kas mūsu mazskaitlīgo tautu Latvijā sagaida. Es viņa vietā atrazdamies Ārlietu ministra amatā to nekad nebūtu publiskojis. Man nav svarīgi un nav iebildumu ko viņš un citi dara guļamistabās, vārturūmēs un mašīnas, bet to pubiskot tautai, nē. Jāatzīst, ka šī valdība ir ar “nelabu smaku”, un ceru ka ilgi tā nenoturēsies, jo tāda tā nevar pastāvēt. Šeit mēs pienākam pie apstākļiem, veidojot jauno valdību. Tās sastāvā jau būs SC partija, kā vadošā. Vienā rāvienā mēs esam visus morālētisko, ģimenes vērtības un jaunatnes audzināšanu esam sadragājuši. Kas paliek pāri no tā visas!

 10. mums ir ārlietu ministrs kurš no;iedz Satversmē ierakstīto! Šis ** noliedz latviešu tautas vairākuma gribu, morāli. Vai šāds cilvēks drīkst pārstāvēt Latvijas nāciju?

 11. vēl viens proletārists-internacionālists Atbildēt

  ministrs bez vērtībām un ministru prezidentes sekretāre izvirtule! kur mēs ejam?

 12. JA JAU IR “vIENOTĪBAS “spices vīrs, tad jau vairs reputāciju vairāk sabojāt nevar.

Draugiem Facebook Twitter Google+