“Thunder” panāk izlīdzinājumu 0

Otro uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijā sestdien izcīnīja Oklahomasitijas “Thunder”, kas ar rezultātu 109:103 (26:26, 29:17, 20:28, 34:32) savā laukumā pieveica Sanantonio “Spurs” vienību.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Pēc trešās ceturtdaļas “Thunder” basketbolistiem bija četru punktu pārsvars, bet ceturtās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieki savu pārsvaru palielināja līdz septiņiem punktiem, to sekmīgi nosargājot līdz pat mača beigām.

Uzvarētāju rindās ar 36 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kevins Durants, Serhe Ibaka iekrāja 26 punktus, bet Kendriks Pērkinss tika pie 15 punktiem.

Tikmēr “Spurs” komandas rindās rezultatīvākais ar 21 punktu un astoņām atlēkušajām bumbām bija Tims Dankans, bet Kavi Leonards izcēlās ar 17 punktiem un deviņām bumbām zem groziem.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2. Nākamais mačs pirmdien notiks “Spurs” komandas laukumā.

Kā ziņots, “Thunder” vienība, uzvarot sērijas iepriekšējā spēlē, pārtrauca “Spurs” basketbolistu 20 uzvaru sēriju. Līdz tam iepriekšējo zaudējumu “Spurs” komanda bija piedzīvojusi 11.aprīlī, kad savā laukumā piekāpās Losandželosas “Lakers” vienībai. Turpinājumā Sanantonio klubs uzvarējis pēdējās desmit regulārā čempionāta cīņās un pirmajos desmit izslēgšanas mačos.

Līdz šim kopējā NBA regulārā čempionāta un izslēgšanas spēļu rekordsērija piederēja tieši “Lakers” klubam, kas 2001.gadā uzvarēja 19 cīņās pēc kārtas.

Austrumu konferences finālsērijā pašlaik Maiami “Heat” ar rezultātu 2-1 uzvar Bostonas “Celtics” vienību.