Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tiecies ar draugiem un nepārstrādājies! Horoskopi 9.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodienas notikumi daudziem ļaus paskatīties uz lietām nākotnē, bez tam nav ieteicams gremdēties pagātnes atmiņās, it īpaši, ja tās nav patīkamas. Veiksmīgs laiks, lai satiktos ar draugiem un tuviem cilvēkiem neformālā vidē.

Auns

Šodien Auniem dota brīva izvēle – kā šo dienu pavadīt, viss atkarīgs no tevis paša. Principiāli gan nevajadzētu uzņemties jaunas lietas un apspriest nozīmīgas tēmas. Šī ir neformāla diena, centies to tā arī pavadīt!

Vērsis

Vēršiem šī diena nesagādās nekādas problēmas, ja kontaktēsieties ar sev tuviem cilvēkiem un draugiem. Taču pret jaunām iepazīšanām jāizturas uzmanīgi, it īpaši, ja šie cilvēki ir var kļūt par jūsu kolēģiem vai priekšniekiem. Neļaujies šādām avantūrām, tās sevi neattaisnos!

Dvīņi

Šodien Dvīņi mācēs noticēt labajam. Vari nešaubīties, ka draugi tevi atbalstīs negaidītās situācijās. Pozitīva atmosfērā valdīs arī mājās un ģimenē.

Vēzis

Vēzim vēlams atteikties no jauniem projektiem un jaunām iecerēm. Pat, ja apstākļi sakrīt tā, ka tieši no tevis šodien gaida lielu atbildību, izdomā kādu labu iemeslu, lai atteiktos no šī “pienākuma”. Mazas neērtībās, iespējas, tu izjutīsi, kas būs saistītas ar tavu pašsajūtu.

Lauva

Tev atkal nāksies cīnīties ar savu egoismu un pirmajā vietā izvirzīt citu cilvēku intereses, nevis savējās. Veiksmīga diena romantiskām attiecībām un randiņiem. Vēlajās vakara stundās nav ieteicams nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, augsts traumatisma risks.

Jaunava

Šodien Jaunavām būs grūti ievērot kādu konkrētu režīmu. Viss būs atkarīgs no blakus apstākļiem, ko Jaunavas nevarēs ietekmēt. Nepatikšanas var sagādāt neizgulēšanās vai slikta pašsajūta.

Svari

Iespējams, šodien tu atcerēsies par kādām pagātnes attiecībām vai arī būsi spiests tagadējās attiecības ieraudzīt jaunā gaismā. Tiem Svariem, kas ir vecāki, vēlams veltīt laiku bērniem.

Skorpions

Skorpioniem nestabila diena. Ja tu pats spēj saglabāt stabilitāti, tā ir patiešām lieliska zīme, ka šodien tu “izķepurosies”. Savukārt, ja tu jau no rīta jūti, ka esi nervozs, kaprīzs un daudz kas tevi kaitina, ja vien ir iespējams, paliec mājās un atpūties.

Strēlnieks

Šodien ir veiksmīga diena, lai tu nostiprinātu attiecības ar dažādiem cilvēkiem, īpaši veiksmīgi būs tie kontakti, kas noritēs neformālā atmosfērā. Iespējama romantiska iepazīšanās, kas pāraugs nopietnās jūtās tuvākā nākotnē.

Mežāzis

Šajā dienā nevajadzētu uzsākt neko svarīgi. Nepieņem pārsteidzīgus lēmumus – daudz kas no malas
izskatīsies citādi, nekā ir patiesībā.

Ūdensvīrs

Šodien noteikti nevajadzētu darīt neko no tā, kas nenāk no tavas sirds un ko tu dari ar “piespiešanos”. Tas nebūs lemts veiksmei. Klausies savā intuīcijā un savās fiziskajās sajūtās – nedari neko no tā, kas tev sagādā diskomfortu.

Zivis

Daudzi notikumi dienas pusē būs nejaušības, kas Zivīs varēs izsist no līdzsvara – nepakļaujieties panikai vai uztraukumam, jo tās ir pārejošas emocijas. Vakarā tev gribēsies sapņot par skaistu dzīvi, lieliem sasniegumiem, dāvanām un mīlestību. Daudzām Zivīm vakarā nāksies cīnīties ar savām atkarībām, īpaši grūti būs tiem cilvēkiem, kas dzimuši februāra mēnesī.

LA.lv