×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2012
Drukāt

Tiek tiražēta no konteksta izrauta vai apzināti sagrozīta un melīga informācija

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālās apvienības biedriem un atbalstītājiem ir jāpierod pie vienas acīmredzot nemainīgas īstenības, ka ik pa brīdim par mums tiek tiražēta no konteksta izrauta vai apzināti sagrozīta un melīga informācija. Un par uzticības jautājumu kļūst spēja neizdarīt secinājumus, pirms nav dzirdēta informācija no pirmavotiem un saprasts notikuma kopskats.


Tā, vērojot vakardienas informācijas telpā izskanējušās ziņas un (galvenais) to interpretācijas, radās iespaids, ka NA gatavojas ar “SC” veidot valdību vai kā citādi kopīgi organizēt politisko dzīvi.

Liels prieks, ka šādus maldus nopietni uztvēruši tikai nedaudzi, bet absolūtais vairākums biedru un atbalstītāju saprot, kādai kategorijai ir jāpieskaita šis gadījums. NA pārstāvji vizītē pie Valsts prezidenta tiešām apsprieda sabiedrības saliedētības jautājumus. Runājot par tēmu, vai NA un “SC” varētu būt kas runājams, paudu viedokli, ka mūsu politiskās pozīcijas ir un paliek pretējas un savstarpēji izslēdzošas, taču kopīga interese visiem Latvijas iedzīvotājiem ir politiskās pretrunas atstāt politikas līmenī un neiznest uz ielām.

Tas ir signāls, kas katrai partijai būtu jādod saviem vēlētājiem – ka uzskatu atšķirības nevar būt par pamatu, lai konflikts pieņemtu vardarbīgas un nedemokrātiskas formas. Nedroša un sadzīviski konfliktējoša vide nav izdevīga Latvijai un nav izdevīga nevienam Latvijas iedzīvotājam. Šāds signāls saviem atbalstītājiem tiešām būtu īpaši svarīgs no NA un “SC” puses, kuru nostāja atšķiras viskrasāk. Tā ir vienīgā apspriežamā tēma, kādu šobrīd varu iedomāties.

Nacionālajai apvienībai var nepiekrist vai to var nesaprast, bet atteikšanos no ideoloģiskajiem pamatiem neviens mums nevar un nevarēs pārmest. Par latvisku Latviju! Un reizē arī par saprātīgu un drošu Latviju!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+