Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. maijs, 2016
Drukāt

Tiesa atbrīvo no apcietinājuma kukuļņemšanā vainoto Feierābendu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa šopēcpusdien tiesas zālē atbrīvoja no apcietinājuma kukuļņemšanas lietā aizdomās turēto VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieku Arvilu Feierābendu.

Apcietinājums Feierābendam bija piemērots kopš 16.marta kā drošības līdzeklis.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, šorīt no apcietinājuma atbrīvots arī otrs šajā pašā kukuļņemšanas lietā aizdomās turētais – VP Kārtības policijas pārvaldes inspektors Ilmārs Plētiens.

Kā ziņots, advokāts Saulvedis Vārpiņš jau aprīļa otrajā pusē bija lūdzis Iekšējās drošības birojam (IDB) Feierābendu atbrīvot no apcietinājuma. Advokāts bija paudis uzskatu, ka inkriminētajam noziegumam trūkst pierādījumu un IDB lēmums, ar kuru policijas amatpersona atzīta par aizdomās turēto, ir vērtējams kā izplūdis.

Klients tiekot turēts aizdomās, jo, vadot Ieroču, munīcijas aprites un prasmju rīkoties ar ieroci kvalifikācijas pārbaudījuma komisiju, it kā pieņēmis 1000 eiro, lai divas privātpersonas sekmīgi nokārtotu eksāmenu. Šādas komisijas sastāvā ir četri cilvēki.

Jau ziņots, ka kopā ar Feierābendu un Plētienu lietā tika aizturētas vēl divas personas.

VP priekšnieks Ints Ķuzis iepriekš norādīja, ka aizdomās turētās policijas amatpersonas noteikti neturpināšot darbu savā amatā. Viņš arī informēja, ka par notikušo ir sākta disciplinārlieta, lai izvērtētu tiešo vadītāju un konkrēto darbinieku rīcību. Saistībā ar notikušo tiks vērtēta arī Feierābenda priekšnieka, Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka Arta Velša, atbildība, solīja Ķuzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aizrotesim uz citiem,varbūt pat labak apmaksatiem amatiem,vai izdomāsim jaunus.Tādi uguni,ūdeni izgājuši kadri ir mūsu zelta fonds,jo pie citas politikas būtu jāmaina visa postpadomiskā virsbūve.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+