×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. decembris, 2015
Drukāt

Tiesa nemaina 16 gadus ilgu cietumsodu par bērna slepkavību ievārījuma burciņas dēļ (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Apsūdzētā Gaļina Renga tiek konvojēta uz Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas sēdi, kur sāk izskatīt krimināllietu par sava astoņus gadus vecā dēla nogalināšanu izēstas ievārījuma burciņas dēļ.

Rīgas apgabaltiesa ceturtdien nolēmusi nemainīt 16 gadus ilgo cietumsodu, kuru pirmā instance piesprieda Gaļinai Rengai par bērna slepkavību ievārījuma burciņas dēļ, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Rīgas apgabaltiesas pilna lēmuma teksts būs pieejams šā gada 30. decembrī. Tas būs pārsūdzams kasācijas kārtībā.

Iepriekš noziegumā apsūdzētajai Gaļinai Rengai tika piespriests 16 gadu cietumsods ar policijas kontroli uz trim gadiem.

Saskaņā ar apsūdzību sieviete, neļaujot iziet pastaigāties, ieslēgusi dēlu vannasistabā. Tur puisēns atradis un izēdis ievārījumu. Apsūdzētā ar savu nu jau pašnāvību cietumā izdarījušo dzīvesbiedru sadusmojušies un nolēmuši puiku sodīt.

Prokuratūra uzskata, ka zēnam sākumā sists ar kājām pa vēderu, līdz no sišanas viņš sācis vemt un aptraipījis savu patēvu. Tad sišana turpinājusies ar siksnu, līdz beidzot viņš ievietots vannā un no šļūtenes viņam liets auksts ūdens virsū. Pēdīgi sasistais bērns atstāts uz grīdas, un redzot, ka viņš nomiris, vecāki sākuši slaucīt ar asinīm aptraipīto grīdu, līdz beidzot atbraukuši mediķi.

Pēc prokuratūras domām, bērns jau agrāk ieslēgts vannasistabā un izraidīts no dzīvokļa, jo nav rūpējies par jaunākajiem brāļiem. Arī puisēna māsa tikusi izraidīta no dzīvokļa, un viņai uz ielas pavēlēts lasīt pudeles.

Sievietei, atrodoties apcietinājumā, piedzimis vēl viens bērns, taču atbilstoši Rīgas bāriņtiesas lēmumam viņai ir atņemtas vecāka aprūpes tiesības, līdz ar to bērns ievietots bērnu aprūpes centrā.

Zēna māte agrāk tiesāta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, bet patēvs – par slepkavību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Rīgas apgabaltiesa ceturtdien nolēmusi nemainīt 16 gadus ilgo cietumsodu, kuru pirmā instance piesprieda Gaļinai Rengai par bērna slepkavību ievārījuma burciņas dēļ, aģentūra BNS uzzināja tiesā.
    Zēna māte agrāk tiesāta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, bet patēvs – par slepkavību.

    Vai tad viņas ..(cietumā atsēdējis slepkava!), kurš bija atstāts mājās pieskatīt bērnus, tagad nav nopelnījis sodu, a?

  2. …..par bērna slepkavību tikai 16 gadi….., bērna dzīvība ir 16 gadu vērta, šiem briesmoņiem MŪŽA ieslodzījumu !!!!

    • Pat ar mūža ieslodzījumu šeit ir paar maz. Mainīgajiem ir jāsaņem sods, kas ir līdzvērtīgs noziegumam. Respektīvi sist ar kāju pa kuņģī līdz apvemjas, un slīcināt vannā…

Draugiem Facebook Twitter Google+