×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Tiesa nepieņem KNAB pieteikumu par darba attiecību izbeigšanu ar Strīķi (3)

strikeLET_74164382

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nepieņēma Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieteikumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar KNAB amatpersonu Jutu Strīķi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja tiesā, pieteikums ticis iesniegts 20.martā, tomēr tiesnese nolēma pieteikumu nepieņemt, jo tas nebija konkrētās tiesas piekritības jautājums. Tagad par šo lēmumu gan ir iesniegta blakus sūdzība, kas nosūtīta uz Rīgas apgabaltiesu.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša teica, ka birojs, ņemot vērā tiesu judikatūru un normatīvos aktus, ir pieņēmis lēmumu lūgt tiesu izbeigt darba tiesiskās attiecības ar Strīķi kā biroja priekšnieka vietnieci, kurai piemērots disciplinārsods – pazemināšana amatā uz laiku.

Šorīt biroja priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja, ka darbavietā sveicinās ar Strīķi, kura tagad ir pazemināta amatā. “Varu jums pateikt, ka darbā es viņu [Strīķi] redzu, sveicinos, bet amata pienākumus viņa nepilda,” apgalvoja Streļčenoks.

Viņš uzsvēra, ka birojā kopumā ir tikai divi līdz trīs cilvēki, kuri negrib pildīt amata pienākumus. “99% no darbiniekiem nāk uz darbu strādāt. Šinī situācijā esmu pateicīgs gan [korupcijas] novērsējiem, gan apkarotājiem, operatīvajiem [darbiniekiem], izmeklētājiem par to, ka viņi, nākot uz darbu, tiešām pilda savus pienākumus,” sacīja KNAB priekšnieks.

Jau ziņots, ka Streļčenoks atbrīvoja Strīķi no biroja priekšnieka vietnieka amata, taču tiesa šo lēmumu atcēla. Streļčenoks pērn 11.jūlijā parakstīja rīkojumu par toreizējās savas vietnieces disciplinārsodīšanu un nolēma viņu pazemināt amatā par juristi uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem, sākot ar 21.jūliju.

Šogad februārī KNAB lūdza KNAB amatpersonu un darbinieku arodbiedrībai vērtēt iespējamos Strīķes darba pārkāpumus un sniegt arodbiedrības piekrišanu izbeigt darba tiesiskās attiecības starp KNAB un Strīķi. Arodbiedrība šādam lūgumam nepiekrita.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Dīvains apgalvojums no Streļčenoka, kurš strādājis kopā ar Jutu Strīķi un nekad līdz šim NAV teicis, ka Strīķe NAV nepildījusi savu darbu???????????!!!!!!! KAS TAD NU AR VIŅU TIK PĒKŠŅI NOTICIS!?? Vairāk kā 10 gadus zinājusi savu darbu, BET NU STREĻČENOKA VADĪBĀ VAIRS NEKO NEZIN?????????? KUR LOĢIKA??? STREĻČENOKA KĀRTĒJAIS MURGS !!! NEPILDĪT SAVU DARBU VIŅA UN JEKURŠ CITS CILVĒKS VAR VIENĪGI GADĪJUMĀ, JA VADĪBA NESAKA, KAS CILVĒKAM JĀDARA??? LŪK LOĢIKA!?? Ar stabu jau arī KŠR UŠUKJZĪZOMZJU TŠMRN RMN

    KĀ CILVĒKS VAR PILDĪT SAVU DARBU, JA VIŅŠ NEZIN, KAS JĀDARA??? INTERESANTI!?? VAIRĀK KĀ 10 GADUS ZINĀJA UN STRĀDĀJA ĻOTI LABI, BET PĒKŠŅI VAIRS NEZIN??? Viņš pat nevar pateikt PRECĪZU darba” nepildītāju” skaitu savā uzraudzībā!!! Tādu Streļčenoku gan man nebija iespēja dzirdēt kā labu KNAB darbinieku, kopš šī iestāde strādā, bet Strīķi, Vilku un citus gan!?? Kur VISPĀR LOĢIKA STREĻČENOKA MULDĒŠANAI PAR SAVIEM DARBINIEKIEM, KURUS VIŅŠ KAPITĀLI NEIEREDZ???…!!!!!!!!!! Vai viņš sava naida vadīts VISPĀR runā ar Strīķi un cietiem ienīstajiem padotajiem??? KAS NOTIEK AR ŠO VIDUVĒJĪBU????

  2. Jaroslavs Streļčenoks jāatlaiž

Draugiem Facebook Twitter Google+