Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Tiesa noraida “Antiglobālistu” sūdzību par pasākumu praida gājiena dienā (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Biedrības "Antiglobālisti" pārstāvis Andris Orols Administratīvajā rajona tiesa sēdē, kurā vērtē biedrības "Antiglobālisti" pieteikumu par Rīgas izpilddirektora lēmumu saistībā ar Eiropraida norisi un biedrības pieteiktā pasākuma norises vietas maiņu.

Administratīvā rajona tiesa trešdien noraidīja biedrības “Antiglobālisti” pieteikumu, kurā lūgts atcelt Rīgas pilsētas izpilddirektora lēmumu saistībā ar 20.jūnijā pieteikto pasākumu – dienā, kad Rīgā paredzēta praida jeb seksuālo minoritāšu gājiens.

Tiesa atstāja spēkā iepriekšējo lēmumu, kurā noteikts, ka “Antiglobālisti” 20.jūnijā, Eiropraida norises dienā, no plkst.9 līdz 21 var pulcēties Vērmanes dārzam piegulošās Merķeļa ielas ietves posmā no Kr.Barona ielas līdz sabiedriskā transporta pieturai “Inženieru iela”. Savukārt biedrības pārstāvji vēlas šajā dienā pulcēties Vērmanes dārzā no plkst.9 līdz 21.

Jau vēstīts, ka biedrība uzsver, ka Rīgas domē pirmā iesniegusi pieteikumu par pasākuma norisi.

Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs pavēstījis, ka “Antiglobālistu” iesniegums tika iesniegs pārkāpjot tiesību normas, jo tas tika iesniegs ātrāk nekā pirms četriem mēnešiem, kā arī tā mērķi bija neleģitīmi. Otrs iesniegums par pasākumu 20.jūnijā tika saņemts no organizācijas “Mozaīka”.

Praida nedēļas laikā no 15.līdz 21.jūnijam Rīgā gaidāmi aptuveni 50 dažādu pasākumu. Praida jeb seksuālo minoritāšu gājienā, kas notiks 20.jūnijā, iecerēts, ka piedalīsies aptuveni 2000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Seksuālās minoritātes vai garīgie slimnieki, ko LA?

  2. Tad jau musu gods un slava arlietu ministrs ari dosies gajiena jeb pietruks DROSMES PARADITIES .

  3. Krakovas .. apsēduši Latviju ?

  4. Eiropa ar saviem .. parādīs latviešiem kas Latvijā ir saimnieks.Tāpat kā krievu žīdi (ar ASV žīdu palīdzību) grib atgūt pirmskara mantojumus kas viņiem mūžam nav piederējis.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+