Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. jūnijs, 2016
Drukāt

Tiesa noraida Ploriņa prasību par viņa atjaunošanu darbā

Foto: LETAFoto: LETA

Armands Ploriņš

Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja bijušā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora Armanda Ploriņa prasību par atjaunošanu darbā.

Kā informēja tiesas preses pārstāvis Raimonds Ločmelis, pilns nolēmums lietā būs pieejams 1.jūlijā, un to varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā 30 dienu laikā.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa gada sākumā noraidīja Ploriņa pieteikumu, tomēr Ploriņš nolēma tiesāšanos turpināt.

Prasība bija iesniegta par darba devēja uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu un atjaunošanu darbā.

Jau ziņots, ka no 5.februāra līdzšinējā NMPD direktora pienākumu izpildītāja un Katastrofu medicīnas centra vadītāja Sarmīte Villere ar bijušā veselības ministra Gunta Belēviča rīkojumu tika iecelta NMPD direktora vadītāja amatā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) bijušajam NMPD vadītājam Ploriņam aizliedza pildīt pienākumus. KNAB pērn 8.septembrī veica kratīšanu NMPD Duntes ielā. KNAB bija ieradies dienestā un pieprasījis dokumentus par noslēgto līgumu ar AS “Rīgas Sanitārā transporta autobāze” par neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu nodrošināšanu ārpakalpojumā.

Ploriņš tika pārcelts Operatīvās ķirurģijas centra vadītāja amatā Austrumu slimnīcā, taču tika atstādināts arī no tā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+