×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2013
Drukāt

Tiesa par labu Domburam no LTV piedzen 18 200 latus

Foto: LETAFoto: LETA

Žurnālists Jānis Domburs piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru, uzņēmēju, politiķu un valsts amatpersonu diskusijā par Nacionālās Attīstības plānu.

Rīgas apgabaltiesa šodien pilnībā apmierināja žurnālista Jāņa Dombura prasību pret VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV), piedzenot viņam par labu 18 200 latus.

Kā informēja apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš, pilns spriedums lietā būs pieejams 30.oktobrī un pēc tam to 30 dienu laikā varēs pārsūdzēt Augstākajā tiesā.

Savukārt LTV komunikācijas vadītājs Klāvs Radziņš  norādīja, ka LTV sagaidīs pilnu tiesas spriedumu, iepazīsies ar to un tikai tad sniegs savus komentārus, kā arī informēs par tālāko rīcību.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa pirmajā instancē daļēji apmierināja žurnālista prasību, viņam par labu piedzenot 3400 latu.

LTV juriste Inga Štrausa aģentūrai LETA iepriekš paskaidroja, ka prasība ir saistīta ar to, ka, LTV veidojot informatīvi dokumentālus raidījumus, netika rīkota pretendentu atlase, kas ļautu uz to veidošanu vai vadīšanu pretendēt arī Domburam. Žurnālists uzskatīja, ka viņam tādas tiesības bija jānodrošina.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+