×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. janvāris, 2018
Drukāt

Tiesā “Relaks Tūres” vadītājus. Cietušie atceras piedzīvoto (2)

Ekrānšāviņi no TV3 sižetaEkrānšāviņi no TV3 sižeta

Par vairāk nekā 200 000 eiro piesavināšanos no ceļotgribētājiem tiesas priekšā stājušies bankrotējušās tūrfirmas “Relaks Tūre” vadītāji. Viņu vidū ir arī kāds savulaik citā ampluā pazīstams cilvēks – šlāgerdziedātājs Hardijs Madzulis. Skaidrot notikušo viņš kameras priekšā nevēlēlas. Savukārt sadusmotie klienti cer, ka Madzulis naudu atdos, strādājot piespiedu darbus.

“Ūdenskritums”, “Ledājs” – tās ir dažas no šlāgerdziedātāja Hardija Madzuļa dziesmām, kuru klipi filmēti eksotiskās vietās pa visu pasauli – ceļošana ir Madzuļa sirdslieta, un bizness, kas vēl pirms pāris gadiem zēla un plauka. Tagad viņš slēpjas no kamerām, sadusmotu bijušo klientu pārpildītā tiesas zālē.

Par vairāk nekā 200 000 eiro piesavināšanos no ceļotgribētājiem tiesas priekšā stājušies bankrotējušās tūrfirmas “Relaks Tūre” vadītāji.

Uz apsūdzēto sola arī otra “Relaks tūres” amatpersona – Evita Grāvīte. Madzulis lūdza tiesai neļaut filmēt procesu, un tiesnesis viņa lūgumu respektēja. Tikmēr viens pēc otra no zāles iznāca liecinieki. Madzuļa vēlme aizlāpīt firmas neveiksmes ar jauno klientu naudu izvērtās par biznesa katastrofu.

Pirms diviem gadiem ”Relaks tūre” tika atzīta par maksātnespējīgu. Vislielāko naudu varētu būt zaudējis kāds pāris, kurš vēlējies braukt uz Austrāliju un uzņēmumam samaksājis pat 11 000 eiro.

<iframe width=”640″ height=”392″ src=”https://tvplay.skaties.lv/embed?id=913470″ class=”tv3play” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik zināms Madzulim ir viens vai vairāki dzīvokļi Čīlē. Varbūt var pārdot to (-tos) un tá atdot naudu tūrustiem? 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+