×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. decembris, 2012
Drukāt

Tiesa skatīs krimināllietu par desmit gadu vecās dobelnieces Diānas slepkavību

Foto-LETAFoto-LETA

Zemgales apgabaltiesa otrdien, 4.decembrī, aiz slēgtām durvīm plānojusi skatīt krimināllietu par desmit gadu vecās dobelnieces Diānas Kozlovskas slepkavību, informēja tiesā.

Prokurora Pāvela Sondora izmeklētajā lietā apsūdzība uzrādīta meitenītes mātei un mātes draugam.

Meitenes māte saukta pie kriminālatbildības par slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavots nepilngadīgais. Savukārt mātes draugs apsūdzēts par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo, par nozieguma slēpšanu, ja slēpjamais noziegums ir sevišķi smags, un līķa apgānīšanu.

2007.gada augustā no savām mājām Dobelē pazuda desmit gadu vecā Diāna Kozlovska, pāris nedēļu pēc tam meiteni atrada noslepkavotu. Līķis bija aprakts netālu no viņas mājas. Aizdomās par viņas slepkavību policija jau sākotnēji turēja meitenītes māti Baibu Kozlovsku un viņas draugu Andreju Kuļijevu.

Saskaņā ar apsūdzību slepkavības motīvs ir personisks, taču prokuratūra nevēlas atklāt precīzus nozieguma iemeslus. Ar bērnu gan iepriekš ir veiktas netiklas darbības.

Bērns nogalināts ar sitieniem pa galvu, un pēc tam līķis paslēpts turpat pie mājas.

Lai arī sākotnēji abi apsūdzētie kādu laika pavadīja apcietinājumā, pašlaik viņi ir brīvībā, jo beidzās termiņi personu turēšanai apcietinājumā. Abiem citi drošības līdzekļi nav piemēroti.

Abi ekspertīzēs atzīti par pieskaitāmiem un vainu neatzīst. Diānas mātei draud mūža ieslodzījums vai cietums līdz 20 gadiem.

Laikā, kad Diānas māte vēl nebija aizturēta, bet līķis jau bija atrasts, Baiba Kozlovska paspēja sniegt intervijas arī vairākiem medijiem. “Es tiešām nezinu, ko domāt,” ar asarām acīs 2007.gada septembrī laikrakstam “Neatkarīgā” sacījusi Baiba Kozlovska un piebildusi, ka “nespējot iedomāties, kurš būtu varējis nodarīt ko tādu manam bērnam”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+