×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. jūnijs, 2013
Drukāt

Tiesai nodod “Daimler” krimināllietu

LETALETA

Ģenerālprokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas Centra rajona tiesai tā dēvēto “Daimler” kukuļošanas lietu, kurā apsūdzības uzrādītas sešām personām.

Prokuratūras preses pārstāve Aiga Šēnberga aģentūru LETA informēja, ka prokuratūra ir pabeigusi pirmstiesas kriminālprocesu par kukuļņemšanu lielā apmērā no Ungārijas autobusu ražotāja “Ikarus special Coach factory Ltd.”, Ungārijas trolejbusu ražotāja – uzņēmuma “Ganz Transelektro Traction Electric”, Polijas autobusu ražotāja “Neoplan Polska Sp.z o.o.” un kukuļa izspiešanu no “Daimler AG” grupā ietilpstošā uzņēmuma “EvoBus GmbH”.

Viena persona apsūdzēta par kukuļņemšanu lielā apmērā un kukuļa izspiešanu lielā apmērā, uzkūdīšanu dot kukuli, par starpniecību kukuļošanā, kukuļa piesavināšanos, kā arī par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu lielā apmērā.

Otra persona apsūdzēta par kukuļņemšanu lielā apmērā atbalstīšanu, kukuļa izspiešanu lielā apmērā atbalstīšanu un noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanas lielā apmērā atbalstīšanu.

Savukārt četras personas apsūdzētas un tiesai nodotas par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanas lielā apmērā atbalstīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+