×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. septembris, 2013
Drukāt

Tiesai nodod krimināllietu par 13 gadus vecas pusaudzes nožņaugšanu Jēkabpilī

LETALETA

Zemgales tiesas apgabala prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā par 13 gadus vecas pusaudzes nožņaugšanu apsūdzēts 1998.gadā dzimis puisis.

Prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe informēja, ka saskaņā ar apsūdzību pusaudzis noziegumu izdarīja personiskas nepatikas dēļ. Seksuāls noziegums pret meiteni nebija pastrādāts.

Jaunietim apsūdzība uzrādīta par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavota persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī. Lai arī par šādu noziegumu pieaugušos var sodīt ar mūža ieslodzījumu, pusaudzim maksimālais sods draud desmit gadi cietumā.

Lieta nodota izskatīšanai Jēkabpils rajona tiesā.

Jau ziņots, ka nogalināto meiteni atrada šogad februāra vidū nomaļā vietā – pie Daugavas tilta balstiem, uz sauszemes.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Juris Staļgevics iepriekš žurnālistus informēja, ka aizdomās turētais pusaudzis agrāk policijas redzeslokā nav nonācis un bijis “ikdienas nepilngadīgais”, kurš mācījies.

Par 1999.gadā dzimušās meitenes pazušanu iesniegums policijā saņemts 10.februārī, taču, ņemot vērā, ka pusaudzei nebija noslieces uz klaiņošanu, policija viņas meklēšanā iesaistīja plašus spēkus, tostarp zemessargus.

Sākotnēji saņemta plaša informācija un plašā teritorijā pārbaudītas dažādas vietas, līdz divi iedzīvotāji vakar upes krastā atrada meitenes līķi. Policija 14 gadus veco puisi aizturēja tās pašas dienas vakarā.

Meitene un puisis savā starpā ilgāku laiku bijuši pazīstami.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+