×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Tiesai nodota krimināllieta par meitenes slepkavību Mārupē

svece-664x664

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu par kādas meitenes slepkavību pamestā tehniskās apkopes ēkā netālu no lidostas “Rīga”, aģentūrai BNS pastāstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Apsūdzība uzrādīta kādam jaunietim, kurš šā gada 11.jūlijā kopā ar viņam pazīstamo nepilngadīgo meiteni atradās pamestas tehniskās apkopes stacijas ēkā netālu no lidostas “Rīga” lidlauka robežas. Kopīgas alkohola lietošanas laikā apsūdzētais atriebības motīva vadīts, nolēma noslepkavot 15 gadus veco meiteni.

Jaunietis ar rokām saķēra meitenes kaklu un sāka žņaugšanu, kas tika turpināta ar tīšu sitienu izdarīšanu viņas galvas deniņu rajonā. Apsūdzētais cietušajai arī nodarīja iekšējo orgānu bojājumu un asiņošanu. Pārliecinājies, ka meitene vairāk neizrāda dzīvības pazīmes, apsūdzētais viņas ķermeni iemeta tehniskās apkopes stacijas bedrē, pārklājot ar celtniecības atkritumiem.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+