Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
23. decembris, 2015
Drukāt

Tiesai nodota krimināllieta par meitenes slepkavību Mārupē

svece-664x664

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu par kādas meitenes slepkavību pamestā tehniskās apkopes ēkā netālu no lidostas “Rīga”, aģentūrai BNS pastāstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Apsūdzība uzrādīta kādam jaunietim, kurš šā gada 11.jūlijā kopā ar viņam pazīstamo nepilngadīgo meiteni atradās pamestas tehniskās apkopes stacijas ēkā netālu no lidostas “Rīga” lidlauka robežas. Kopīgas alkohola lietošanas laikā apsūdzētais atriebības motīva vadīts, nolēma noslepkavot 15 gadus veco meiteni.

Jaunietis ar rokām saķēra meitenes kaklu un sāka žņaugšanu, kas tika turpināta ar tīšu sitienu izdarīšanu viņas galvas deniņu rajonā. Apsūdzētais cietušajai arī nodarīja iekšējo orgānu bojājumu un asiņošanu. Pārliecinājies, ka meitene vairāk neizrāda dzīvības pazīmes, apsūdzētais viņas ķermeni iemeta tehniskās apkopes stacijas bedrē, pārklājot ar celtniecības atkritumiem.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+