×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Tiesājas skolēns, kuru izslēdz par lamāšanos (9)

Foto: LETAFoto: LETA

Kāds Rīgas 49. vidusskolas 10. klases skolēns angļu valodas stundā nosaucis skolotāju par kuci.

Viņš no skolas atskaitīts un tagad turpina mācīties citā skolā, taču par notikušo turpinās tiesāšanās Administratīvajā rajona tiesā, ziņo TV3 raidījums “Bez tabu”. Skolas direktors Juris Liepiņš televīzijas raidījumam teicis, ka viņu visvairāk pārsteidzis skolēna tēva notikušā skaidrojums. Tēvs teicis, ka viņa dēls, sakot “kuce”, domājis “mazo mīļo kucīti, kas gaida viņu mājās”.

Pats skolēns nav noliedzis, ka lietojis šo vārdu. Viņš no skolas izslēgts. Skolēns vēlas, lai šis rīkojums tiktu atcelts, un vērsies tiesā.

Skolēna tēvs, advokāts Indulis Brodiņš, kuram jautājumus pirms tiesas sēdes mēģināja uzdot “Bez tabu”, solīja par žurnālistiem sūdzēties un komentārus nesniedza. Tiesas lēmums būšot 21. aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Indulit, Indulīt, par ko Tu esi pārvērties?

 2. Induļa brodiņa sieva un dēliņa mamma ir tā mazā mīļā kučele!
  Nu riktīga kuce mazam krančelim.

 3. Tēvam vajadzēja nevis mekl\et attaisnojumu sava dēla rīcībai, bet kārtīgi sapurināt.

 4. Kāds tēvs tāds dēls. Patiesībā abiem vajadzētu sadot ar siksnu pa pliku pakaļu.

 5. Bērni tiek BEZGALĪGI UN NEPATIESI AIZSTĀVĒTI. Rieksta-Riekstiņa :viņi tak ir (?)tikai bērni,bet jūs esiet skolotāji(!) ,kuri ,diemžēl,ne tā vien tiek nolamāti,bet…Kad reiz beigsies šo “bērnu “visatļautības un nepatiesās aizstāvēšanas murgs un skolotāji,kuri strādā par grašiem tiks uzskatīti par cilvēkiem ar kaut minimālām cilvēktiesībām un būs pasargāti no šādiem advokātiem un viņu dēliņiem!

 6. Dēļ tādiem arī neuzskatu juristus par cilvēkiem. Šos abus vajadzētu par kucītēm saukt, tad gan atmaigtu ilgi gaidītā laimē. Un ko tikai saukt, padarīt arī.

 7. kāds tēvs, tāds dēls!

 8. Redzot tēvu ,saprotams ,kāda audzināšana.

 9. Acīm redzot, pats tēvs tā mēdz dēvēt sev netīkamas sievietes, vai arī savu sievu.

Draugiem Facebook Twitter Google+