×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. decembris, 2017
Drukāt

Tiesās Maizīša dzīvokļa apzadzēju

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Jānis Maizītis

Prokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūrai krimināllietu par Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktora Jāņa Maizīša dzīvokļa un citu personu dzīvokļu apzagšanu.

Publiski pieejamais tiesas kalendārs liecina, ka lietu pret Ivo Ketovu skatīs 2018. gada 3. janvārī. Vīrietis apsūdzēts pēc diviem Krimināllikuma pantiem, proti, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, un par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu.

Prokuratūrā nekādu informāciju par lietas apstākļiem neatklāja, taču aģentūra LETA noskaidroja, ka lietā figurē 14 cietušie – fiziskas un juridiskas personas.

Valsts policijas Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs vasarā žurnālistiem pastāstīja, ka 1979. gadā dzimušajam vīrietim 8. jūnijā tiesa kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu. Policijas rīcībā nav informācijas, ka zādzība izdarīta saistībā ar Maizīša nodarbošanos vai ieņemamo amatu.

Sozinovs toreiz atzīmēja, ka aizturētais agrāk ir vairākkārt tiesāts par mantiskiem noziegumiem, tostarp zādzībām. Vīrietis pēdējo reizi no ieslodzījuma iznācis 2016. gada novembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+