Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
14. aprīlis, 2015
Drukāt

Tiesās par 227 352 eiro piesavināšanos

Foto-LETAFoto-LETA

Bauskas rajona prokuratūra nosūtījusi tiesai krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds vīrietis par piesavināšanos lielā apmērā un ļaunprātīgu SIA amatpersonas pilnvaru izmantošanu mantkārīgā nolūkā.

Apsūdzība liecina, ka SIA valdes priekšsēdētājs, ļaunprātīgi izmantojot savas pilnvaras, laikā no 2009. gada jūnija līdz 2010. gada oktobrim prettiesiski, bez attaisnojuma dokumentiem par neesošiem darījumiem pārskaitījis naudu no uzņēmuma norēķinu konta uz fiktīvu uzņēmumu kontiem, kuri atradās apsūdzētā pārvaldībā. Veicot noziedzīgās darbības, apsūdzētais piesavinājās 227 352 eiro, kurus izmantoja personiskām vajadzībām.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+