×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Tiesās par nacionālā naida kurināšanu
 (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesai nodota lieta par komentāru ievietošanu interneta portālā, kas vērsti uz nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšanu.

Vīrietis apsūdzēts par to, ka interneta portālā ievietoja komentārus, kuru saturs bija vērsts pret krievu tautai piederīgajiem kopumā, izsakoties par viņiem nievājoši, lietojot vulgārus apzīmējumus un salīdzinājumus, kā arī necenzētus izteicienus, kas aizvaino krievu tautas piederīgo nacionālās jūtas, pazemo viņu godu un cieņu, kā arī mudināja nenoteiktu personu loku uz vardarbību un nāvējoša spēka lietošanu pret krievu tautībai piederīgajiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Kāpēc nav dzirdēts, ka kādu tiesāatu par nievājošu komentāru un draudu izteikšanu latviešiem? Tādu ir vēl vairāk kā par krieviem.
  Nu, kaut vai šis, kas bija publicēts Draugiem.lv
  Alla Orlova (ex Reut)11. mai 11:51
  У Гитлера была одна гениальная идея – кастрировать латышей, чтобы нация жалких рабов закончила свое существование. Поэтому иногда становится жаль, что он проиграл.

 2. Cik krievvalodīgo ir saukti tiesas priekšā par šo pašu pantu???? Katru dienu tvnetā tusē biezā slānī….

 3. Osipovs Liepājā neviena nacionālās jūtas neaizskar, kurš tikai aizstāv “pazemoto” krievvalodīgo intereses ar savas partijas palīdzību, un brīvi trenē savējos kaujas grupām.

 4. kurš tas ir, uzvārdu nevar nosaukt?

 5. Nu, pamata princips ir viens – nekad nevajag teikt vai rakstīt to, ko nebaidītos atkārtot tiesas zālē.
  Izpausmei iespējas tik un ta paliek mizlīgas, vajag tikai piedomāt.

  Skat, Kabanovs & Co no krievu žurnālistu un politiķu vidus gadu desmitiem gāna latviešus, bet dara to tik smalki, ka visi dusmās šņāc, bet izdarīt neko nevar.

 6. Katru dienu portālos var lasīt desmitiem latviešu tautu aizvainojošu izteicienu un aicinājumu. Kad un kas vienreiz paņems aiz dziesmas šos?

  • Nu, no pretējās nometnes jau arī kādu kādreiz notiesā.

  • Cik tur ta darba – aizejiet uz policiju un uzrakstiet iesniegumu – kad, kur un kā ir kurināts naids. Pielieciet klāt ekrāna izdruku. Policija ierosinās lietu, sazināsies ar vietnes uzturētāju, noskaidros vainīgo, atradīs, nopratinās, nodos lietu tiesai.

 7. Ja tiesās tikai latviešus nokļūsim pie tā ka krievus ienīdīs vēl vairāk un daži nestabilākie rakstītāji var pāriet pie darbiem.

 8. Dīvaini… Kāpēc nav notiesāta lielākā daļa krieviski rakstošo Latvijas noliedzēju un lamātāju… 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+