Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
28. decembris, 2015
Drukāt

Tiesās vīrieti par brāļa sievas saduršanu un galvas nogriešanu (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vidzemes tiesas apgabala prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēts vīrietis par citas personas slepkavību ar sevišķu cietsirdību, aģentūrai BNS pastāstīja prokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Saskaņā ar lēmumu par kriminālprocesa nodošanu tiesai apsūdzētais kādā 2015. gada septembra pēcpusdienā, atrodoties ciemos pie savas mātes, lietoja alkoholu kopā ar sava brāļa faktisko sievu.

Tās pašas dienas vakarā, izmeklēšanā precīzi nenoskaidrotā laikā, savstarpēja strīda laikā ar iepriekš minēto sievieti, apsūdzētais, būdams alkohola ietekmē, pirmstiesas izmeklēšanā nenoskaidrotu personīgu motīvu vadīts, sadūra sievieti ar nazi, izdarot vairākus dūrienus dažādās ķermeņa vietās, tādā veidā nodarot viņai smagus, dzīvībai bīstamus miesas bojājumus.

Bez tam apsūdzētais ar nazi iedūra cietušajai četras reizes ķermeņa mugurpusē, nodarot viņai vieglus miesas bojājumus, kam nav tieša cēloniska sakara ar nāves iestāšanos.

Pēc kā, nolūkā nonāvēt cietušo sievieti, apsūdzētais, pielietojot fizisku spēku, cietušajai dzīvai esot, ar nazi atdalīja galvu no ķermeņa, nodarot smagus miesas bojājumus, šādā veidā izdarot cietušās slepkavību ar sevišķu cietsirdību.

Ar savām darbībām apsūdzētais izdarīja sevišķi smagu noziegumu, kas paredzēts Krimināllikuma 117. panta 4. punktā.

Lieta izskatīšanai nodota Madonas rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Pietiek noklusēt noziedznieku un noziegumos apsūdzēto uzvārdus.

 2. * agrāk, pirms okupācijas, latvieši “faktisko sievu” sauca par “civīlsievu”.
  * kāpēc tiel slēpts slepkavas vārds?

  • Par kādu civilsievu murgo, a???
   SLEPKAVA nogalināja SAVA personīgā brāļu …SIEVU …
   Vairāk brīnos, ka slepkavas MĀTE neko nedzirdēja, kas notiek VIŅAS mājā …

 3. Un alkohols ir legāls.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+