×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. novembris, 2012
Drukāt

Tiesās vīrieti par suņu apģērbu zādzību no zooveikala

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūra pagājušajā nedēļā izskatīšanai tiesā nodevusi krimināllietu, kurā kāds agrāk sodīts vīrietis apsūdzēts par suņu apģērbu zādzību no zooveikala Rīgā, Pulkveža Brieža ielā.

Kā aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Šēnberga, saskaņā ar apsūdzību nestrādājošais, agrāk par mantiskiem noziegumiem sodītais un nesen no cietuma atbrīvotais vīrietis šā gada 13.novembra pēcpusdienā, atrodoties alkohola reibumā, iegājis zooveikalā Rīgā, Pulkveža Brieža ielā, un, būdams pārliecināts, ka viņu neviens nenovēro, nozadzis no tirdzniecības zāles 11 suņu apģērba gabalus.

Līdzpaņemtajā somā garnadzis slepus ielicis četras suņu jaciņas dažādās krāsās, vienu suņu meiteņu jaku ar svārkiem, kā arī sešus dažādus suņu kombinezonus. Par katru no šīm precēm vīrietim bija jāsamaksā aptuveni 20 lati, taču, to neizdarījis, viņš aizgāja prom, tādējādi radot veikalam kopējos zaudējumus 227,90 latu apmērā, liecina apsūdzība.

Vēlāk iespējamais zaglis tika aizturēts un nodots policijas uzraudzībā. Prokuratūra viņam cēla apsūdzību pēc Krimināllikuma 175.panta 2.daļas – par zādzību, ja tā izdarīta atkārtoti. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tas, vai apsūdzētais ir atzīstams par vainīgu, būs jāspriež Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai. Viņš pats savu vainu vaļsirdīgi atzinis un paudis nožēlu par izdarīto. Pirmās tiesas sēdes datums vēl nav zināms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+