×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
8. decembris, 2014
Drukāt

Tiesībsargs: partnerattiecību jomā veicami grozījumi vairākos likumos (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Partnerattiecību jomā Latvijā būtu veicami grozījumi vairākos normatīvajos aktos, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja tiesībsargs Juris Jansons.

Šādu atziņu viņš pauda, atbildēdams uz jautājumu, vai atbalsta Partnerattiecību likuma pieņemšanu Latvijā.

Jansons neprecizēja, kādos likumos grozījumi būtu veicami, taču uzsvēra, ka nav runas par viendzimuma laulību atļaušanu valstī.

Aģentūra BNS ziņoja, ka jautājums par Partnerattiecību likumu Latvijā aktualizējās pēc tam, kad par savu homoseksuālo orientāciju publiski paziņoja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Skaidrs, ka šie cilvēki NEDRAUDZĒJAS ar GALVU! Kā jau teicu, tad SLIMI patiesbā ir tikai 2% no viņiem (žurnāls GEO), pārējie ir IZLAIDUŠIES, ZEMISKI, PRETĪGI, NEKAUNĪGI RADĪJUMI ar mūsu Rinkēviču priekšgalā! NEUZBĀŽATIES AR SEVI CITIEM un dzīvojiet SAVU TUKŠGAITAS DZĪVI!!! Mīļā ASTRA! KĀDAS PENSIJAS???????? KĀDI NEĪSTĀ LAIKĀ DZIMUŠIE BĒRNI???????? Izlīda taču Rinkēvičs ar savu “LIKSTU” un pārējais tagad viņa vietā pagultē…VIŅŠ TAČU TIKAI IR CILVĒKS UN VIŅAM IR TIESĪBAS…Redzēsiet vēl daudz “JAUKUMU” no Rinkēviča!!! Nu jau LATVIJA ir ES vadošā valsts un nu ir īstais laiks darboties! Kur vēl praids vasarā RĪGĀ, kad mudžēs no trakajiem mūsu galvaspilsēta! Jāsaturas būs RĪGAS MĒRAM uz visu skatoties! Taqs būs VĀJPRĀTS, kad sabrauks no visas pasaules IZRĀDĪTIES it kā tiesības “ŽVADZINOT”… Cienu tos, kuri tur nepiedalās un tāpat dzīvo kā mēs pārējie! Mūsu ciematā BIJA un IR viendzimuma pāri un mēs viņus cienām, viņi NEĀKSTĀS kā klauni…

  2. Matilde- homofobiem Atbildēt

    Piekritīšu amerikāņu aktrisei V. Goldbergai : ” kur ir problēma ? Ja jūs nesaista homoseksuāļi – neprecieties ar viņiem!”

  3. Kur tad palika jautājums par nepareizi aprēķinātām pensijām , neīstā laikā dzimušajiem ????
    Vai svarīgāk tagad noregulēt homomiķu dzīvi ?????

  4. Vai tā Mozaīka pārāk neuzbāžas Latvijai? Lai mīcās paguļamistabām un nerādās ne Saeimas likumos ne uz ielām – tikai tā varētu vel pieciest privātumu.

Draugiem Facebook Twitter Google+