Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Tieslietu padome atbalsta Kalnmeiera atkārtotu kandidēšanu uz ģenerālprokurora amatu

LETALETA

Tieslietu padome pirmdien atbalstīja esošo ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeiera atkārtotu kandidēšanu uz ģenerālprokurora amatu, informēja padomē.

Padome par Kalnmeiera kandidatūru balsoja slēgtā sēdē.

Jau ziņots, ka Tieslietu padome 20.aprīlī lems par ģenerālprokurora amata kandidātu. Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs šim amatam nolēmis virzīt Kalnmeieru.

Ģenerālprokuroru amatā apstiprina Saeima.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs priekšlikumu par ģenerālprokurora iecelšanu amatā iesniedz Saeimai ne vēlāk kā divus mēnešus pirms ģenerālprokurora pilnvaru termiņa beigām. Ja Saeima Augstākās tiesas priekšsēdētāja priekšlikumu noraida, Augstākās tiesas priekšsēdētājs jaunu priekšlikumu par ģenerālprokurora iecelšanu amatā Saeimai iesniedz ne vēlāk kā divus mēnešus pēc iepriekšējā priekšlikuma noraidīšanas dienas

Kalnmeiers dzimis 1960.gadā. 1987.gadā beidzis Latvijas Valsts universitātes Juridisko fakultāti, bet 2004.gadā Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+