Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Tieslietu padome atbalsta Kalnmeiera atkārtotu kandidēšanu uz ģenerālprokurora amatu

LETALETA

Tieslietu padome pirmdien atbalstīja esošo ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeiera atkārtotu kandidēšanu uz ģenerālprokurora amatu, informēja padomē.

Padome par Kalnmeiera kandidatūru balsoja slēgtā sēdē.

Jau ziņots, ka Tieslietu padome 20.aprīlī lems par ģenerālprokurora amata kandidātu. Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs šim amatam nolēmis virzīt Kalnmeieru.

Ģenerālprokuroru amatā apstiprina Saeima.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs priekšlikumu par ģenerālprokurora iecelšanu amatā iesniedz Saeimai ne vēlāk kā divus mēnešus pirms ģenerālprokurora pilnvaru termiņa beigām. Ja Saeima Augstākās tiesas priekšsēdētāja priekšlikumu noraida, Augstākās tiesas priekšsēdētājs jaunu priekšlikumu par ģenerālprokurora iecelšanu amatā Saeimai iesniedz ne vēlāk kā divus mēnešus pēc iepriekšējā priekšlikuma noraidīšanas dienas

Kalnmeiers dzimis 1960.gadā. 1987.gadā beidzis Latvijas Valsts universitātes Juridisko fakultāti, bet 2004.gadā Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+